Flevor: Bestuursleden

Flevor in Almere zoekt twee Bestuursleden voor 1 uur per week | Vacature voor een Onbezoldigde functie | Sluitingsdatum: geenDeze toekomstige stichting wilt als non-profit uitvalsbasis in Flevoland kunst en cultuur bevorderen door het creëren en faciliteren van (korte) films, graphic novels, beeldende kunst, muziek, exposities en filmfestivals, en door creatieve makers samen te brengen voor de realisatie van artistieke projecten. Spil van de organisatie is artistiek leider en producer Joshua Boon. Met steun van het Cultuurfonds, Cultuurfonds Almere en Provincie Flevoland realiseerde hij de korte sciencefictionfilm ‘Una Volta’. Zijn muziekprojecten ontvingen lovende kritieken van vooraanstaande media zoals Het Parool, Nieuwe Revu, Nu.nl, Music Maker, AD en 3voor12.nl. Daarnaast werd zijn eigen stripboek positief ontvangen in de stripwereld en was deze verkrijgbaar in de meeste stripboekwinkels in Nederland en Vlaanderen. Hylke Vlierhuis, de voorzitter, is de operationeel directeur (COO) van Voicebooking.com en was eerder general manager bij het muziekplatform NLtracks en uitgever van Time Out en de uitgaansmagazines NL10, NL20, NL30 en NL70.

Voor de toekomstige stichting Flevor, zijn wij op zoek naar twee

Bestuursleden

Penningmeester en Secretaris

1 uur per week

Wil je

 • Schitteren in een gezellig team met positieve energie?
 • Kunstenaars en projecten een podium te geven die anders ongehoord zouden blijven?
 • Maximaal een paar uur per maand investeren en toch een wereld van verschil te maken?
 • Netwerken met talenten en organisaties?

Wij bieden

 • Een unieke kans om deel uit te maken van een kleine stichting die creativiteit en cultuur bevordert.
 • De mogelijkheid om bij te dragen aan de realisatie van spannende en impactvolle projecten.
 • Toegang tot onze toekomstige culturele events (uiteraard kosteloos).

Wij zoeken nu
Een penningmeester
De rol van penningmeester is essentieel voor het financiële beheer van onze stichting. Je helpt met de begroting en boekhoudkundige taken, en zorgt ervoor dat we onze financiële middelen optimaal inzetten om onze doelstellingen te bereiken.

Een secretaris
Als secretaris van onze stichting ben je verantwoordelijk voor het beheren van de communicatie, het bijhouden van notulen en het onderhouden van de administratieve organisatie. Je speelt een cruciale rol in de planning en uitvoering van onze activiteiten.

Wat breng jij?

 • Je hebt affiniteit met cultuur en creativiteit.
 • Je bent betrouwbaar, nauwkeurig en hebt een goed organisatievermogen.
 • Ervaring is fijn, maar niet vereist.
 • Pre: je hebt binding met Flevoland.
 • Voor de penningmeester: je beschikt over administratieve vaardigheden en/of financiële kennis.

Je bent bereid om je vrijwillig in te zetten voor de groei van onze stichting. Het is een kleine stichting, we proberen tijdsbesteding zo minimaal en effectief mogelijk te maken. Heb je vragen? Stel ze gerust!

Voel je je aangesproken door onze missie en wil je bijdragen als secretaris of penningmeester? Of ken je iemand die perfect zou passen in deze rol? Neem contact met ons op en maak deel uit van onze culturele beweging!

Solliciteer!

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Meer informatie over de organisatie: zie onze website.