Sinds 1 maart 2025 is Ragner Teitsma de nieuwe zakelijk leider van Another Kind of Blue in Den Haag. Met een sterke achtergrond in innovatie en technologie binnen de kunstsector, brengt hij waardevolle ervaring mee van zijn tijd bij DRIFT en NXT Museum Amsterdam.
Met deze benoeming krijgt Another Kind of Blue een leider die perfect past bij de kern van ons werk: het samensmelten van dans en geavanceerde technologie. Over zijn nieuwe functie zegt Ragner:
“Samenwerking vanuit verschillende disciplines, op het snijvlak van creatie en geavanceerde techniek en daarmee mensen in vervoering brengen is het mooiste wat er is. Another Kind of Blue heeft hier internationaal al hoge ogen mee gegooid ten aanzien van de muze Dans. Ik hoop hier verder aan te kunnen bijdragen in zowel de ontwikkeling van het team, de prachtige stukken en nog meer mensen in aanraking te laten komen met de mogelijkheden van zowel de mens als de techniek.”
Met Ragner’s komst kijkt Another Kind of Blue uit naar een toekomst waarin ze blijven innoveren en hun artistieke en technologische grenzen verder verleggen.
Over Another Kind of Blue
Another Kind of Blue (AKOB) is een innovatief Haags dansgezelschap dat onder de artistieke leiding van choreograaf David Middendorp dansvoorstellingen maakt waarin hedendaagse dans en technologie samensmelten tot een nieuwe kunstvorm. Door technologie niet alleen als vormexperiment te gebruiken, maar in de voorstellingen een inhoudelijke focus te leggen op de betekenis van technologie in de samenleving, neemt het gezelschap een unieke plaats in binnen het Nederlandse dansaanbod. Nieuwsgierigheid staat aan de wieg van alle projecten van AKOB en de doelstelling van AKOB is dan ook om anderen nieuwsgierig te maken en te inspireren, om ze aan te zetten tot reflectie of beweging. In de breedste zin van het woord!
Bron: Another Kind of Blue (04-04-2025)