Op 1 juli a.s. start Christian Pfeiffer als directeur/conservator bij het Huizer Museum in Huizen. Bestuur en vrijwilligers zijn blij dat hij met alle betrokkenen bij het Huizer Museum verder wil bouwen aan het museum, op weg naar DNA Gooi.
Op dit moment werkt Christian Pfeiffer bij Bond Heemschut, is een van de molenaars van Korenmolen De Vriendschap en is oprichter van Anker Weesp. In 2019 heeft hij de prijs voor Monumententalent gewonnen van het Ministerie van Onderwijs, Cultuur & Wetenschap.
Het Huizer Museum is een cultuurhistorisch museum, dat de geschiedenis van Huizen in beeld brengt, bewaart en beheert. Behalve een vaste presentatie en een fraaie klederdrachtcollectie zijn er gedurende het jaar wisseltentoonstellingen te zien, waarin actuele thema’s vertaald worden naar Huizen en het Gooi. Bij de tentoonstellingen biedt het museum een uitgebreid programma met workshops, rondleidingen en lezingen die deze onderwerpen tot leven brengen.
Bron: Het Huizer Museum (16-05-2023)