Factorr: Stagiair(e) Marketing & Events

Factorr in Rotterdam zoekt een Stagiair(e) Marketing & Events voor 32 tot 40 uur per week | Vacature voor een Leertraject, Stageplaats | Sluitingsdatum: geenFactorr is een creatief bureau dat complexe verhalen op een leuke, toegankelijke en ruimtelijke manier tot leven te brengt. We zetten ruimte in, zowel fysiek als virtueel, als medium voor het vertellen van meeslepende, multi-sensorische verhalen.

Via een separate organisatie (Concrete Culture) managen we twee erfgoedlocaties die getransformeerd worden tot culturele hubs: Katoenhuis Rotterdam en Koelhuis Eindhoven.

We zijn een divers team met een breed scala aan achtergronden en vaardigheden waarmee we mensen inspireren, activeren en veranderingen teweeg te brengen, vaak door middel van directe belevenissen. Factorr is een katalysator, een maker en een doener.

Voor onze klanten maken we (zakelijke) tentoonstellingen, immersieve omgevingen, impactvolle kunstinstallaties en organiseren we campagnes en events.

Factorr is op zoek naar een

Stagiair(e) Marketing & Events

32 tot 40 uur per week

Ben jij een enthousiaste en proactieve student die op zoek is naar een stageplaats om je marketing- en eventvaardigheden te ontwikkelen in een snel veranderende, groeiende, creatieve en internationale omgeving waar je veel kunt leren? Heb je een passie voor cultuur, kunst, evenementen en ‘experiences’? Ons team is op zoek naar jou!

Dit is een unieke kans om brede ervaring op te doen van de verschillende aspecten van marketing, communicatie en evenementenproductie. Factorr heeft haar kantoor in het Katoenhuis, een voormalige katoenopslag in het M4H-gebied in Rotterdam.

We zijn op zoek naar een stagiair om ons team te ondersteunen bij de uitvoering van marketing- en communicatieactiviteiten voor zowel Factorr als Katoenhuis Rotterdam en Koelhuis Eindhoven (Locaties die we via Concrete Culture managen), evenals de productie voor verschillende projecten voor klanten.

We zoeken iemand met:

 • Een bachelorstudie (hbo/wo) in of gerelateerd aan (Digitale) Marketing & Communicatie, Journalistiek, PR, Eventmanagement.
 • Beschikbaarheid voor minimaal 4 dagen per week voor 4 tot 6 maanden.
 • Beheersing van zowel Engels als Nederlands zijn een vereiste.
 • Ervaring met het creëren van content, managen van social media en/of het maken van foto’s of video’s is een pre.
 • Software-ervaring:
  • Ervaring met het Microsoft Office pakket, inclusief Excel en PowerPoint
  • Ervaring met de Adobe Creative Suite en/of andere ontwerpsoftware is een pre
  • Gevestigd in de regio Rotterdam. Je bent bereid om te reizen tussen onze venues en andere (klant)locaties. Reiskosten kunnen worden vergoed.

Het is een “match made in heaven” wanneer je:

 • Je een hands-on, proactieve en servicegerichte houding hebt, leergierig en resultaatgericht bent. Je eenvoudige repetitieve taken met hetzelfde enthousiasme uitvoert als meer creatieve en complexe taken.
 • Je creatief bent en buiten de gebaande paden kan denken, maar dat je er niet van weerhoudt om goed georganiseerd, nauwkeurig, productief en betrouwbaar te zijn.
 • Het hoofd koel houdt in een snel veranderende omgeving waar multitasking, prioriteiten stellen en tijdsmanagement van essentieel belang zijn.
 • Je in oplossingen denkt in plaats van problemen.
 • Uitstekende communicatieve vaardigheden hebt – je moet goed zijn in het communiceren met een breed scala aan mensen.
 • Je beschikbaar bent vanaf september 2024.

Om je te helpen je vaardigheden te ontwikkelen, omvat deze stage een verscheidenheid aan taken:

 • Content creëren voor diverse deliverables (onder andere rapporten, pitch decks, persberichten, social media posts).
 • Uitvoeren van de Social Media kalender, monitoren van de effectiviteit van communicatie-uitingen, en inboxmanagement, onder toezicht van een senior teamlid.
 • Het uitvoeren van updates van webcontent.
 • Assisteren bij het organiseren en beheren van evenementen (zowel B2B als B2C), het verhuren van onze locaties voor events en video-opnames. Je behandelt inkomende vragen, ondersteunt bij het plannen van evenementen en bent op locatie om de activiteiten uit te voeren. Het is een van a-tot-z-functie waarbij je het evenement van aanvraag, planning, tot oplevering op de dag zelf en de follow-up meemaakt.
 • Het beheren en onderhouden van positieve relaties met belangrijke leveranciers die betrokken zijn bij de totstandkoming van het evenement.
 • Eventmanagement; klanten/gasten ontmoeten en begroeten, optreden als centraal contactpunt gedurende het event en tegelijkertijd alle leveranciers coördineren om ervoor te zorgen dat de klant/gast een succesvol evenement heeft op locatie.

Wat we te bieden hebben:

 • Internationale omgeving – werk in een inspirerende omgeving met mensen van verschillende culturen en achtergronden.
 • Inspirerende projecten – bekijk de Factorr website, de Katoenhuis Rotterdam en de Koelhuis Eindhoven website (onze locaties) om een idee te krijgen van ons werk. Onze Factorr klanten variëren van culturele instellingen tot overheidsorganisaties en bedrijven.
 • Begeleiding van een van onze senior teamleden – we hebben een platte hiërarchie binnen de organisatie, en je zult nauw samenwerken met alle leden van het team, zodat je kunt leren van een diverse groep professionals.
 • Een stagevergoeding – gebaseerd op je ervaring en opleidingsniveau (ergens tussen de € 300,- en € 450,-).
 • Veel ambitie en enthousiasme – we zijn een klein maar groeiend team vol energie en motivatie om onze organisatie en locaties naar een volgend niveau te tillen.

Als je geïnteresseerd bent in de vacature, stuur dan een e-mail met je motivatiebrief en een beknopt cv door naar hr@factorr.nl onder vermelding van Sollicitatie Stagiair(e) Marketing & Events.

Solliciteer!

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Meer informatie over de organisatie: zie onze website.