De Fundering: Coördinator HR & Salarisadministratie

De Fundering in Amsterdam zoekt een Coördinator HR & Salarisadministratie voor 32 uur per week | Vacature voor een Betaalde functie, Parttime | Sluitingsdatum: geenDe Fundering is mede-ondernemer van de bioscopen LAB111, KINO en de hotels The Anthony en Volkshotel. De Fundering is verantwoordelijk voor de HR en salarisadministratie van LAB111, KINO en The Anthony.

LAB111 en KINO Rotterdam zijn kwaliteitsfilmhuizen gevestigd op bijzondere locaties in Amsterdam en Rotterdam met ongeveer 80 medewerkers. De eigenzinnige programmering bestaat uit een wisselend filmaanbod van arthouse tot blockbusters, van verdiepende documentaires en moderne klassiekers tot onconventionele genres.

The Anthony Utrecht in een boutique hotel met 90 kamers en horeca waar ongeveer 40 medewerkers werkzaam zijn. Het hotel heeft een bijzondere geschiedenis en is gevestigd in een voormalig klooster in de wijk Lombok.

Als Coördinator HR en Salarisadministratie ben je verantwoordelijk voor de HR- en salarisadministraties van LAB111, KINO en binnenkort The Anthony. Je wordt ingewerkt door de HR Manager van Volkshotel, met wie je nauw samen komt te werken. Jullie delen kennis, helpen elkaar waar nodig en vervangen elkaar in vakantieperiodes. Je rapporteert aan de groepscontroller.

Voor een hotel en twee bioscopen in Amsterdam, Utrecht en Rotterdam zijn wij op korte termijn op zoek naar een:

Coördinator HR & Salarisadministratie

32 uur per week

Je bent verantwoordelijk voor:

 • Het verwerken van de maandelijkse salaris runs;
 • Het verzorgen en bewaken van het administratieve proces betreffende instroom, doorstroom en uitstroom van het personeel;
 • De overige administratieve HR werkzaamheden als langdurig verzuim, CAO wijzigingen etc;
 • Het bijhouden van het personeelsarchief (zowel digitaal als in papieren dossiers);
 • Het verwerken van de maandelijkse loonaangifte;
 • Het opstellen van werkprocessen;
 • De periodieke HR-rapportages;
 • Het actief informeren van het management over personeelszaken;
 • Het uitzetten van vacatures op diverse platformen voor openstaande posities van De Fundering;
 • Het beheren van de HR-mailbox;
 • Het opstarten van administraties voor nieuw aangesloten horecaondernemingen.

We zoeken iemand die:

 • Zelfstandig, nauwkeurig, leergierig, betrouwbaar en integer is;
 • Snel verbanden ziet in en tussen de verschillende werkzaamheden en kunt snel schakelen tussen steeds veranderende werkzaamheden en prioriteiten;
 • Minimaal HBO denk- en werkniveau heeft;
 • Theoretisch geschoold is in salarisadministratie, HR of P&O;
 • Circa 2-5 jaar ervaring heeft in een soortgelijke functie;
 • Zelfstandig salarisadministraties kan draaien;
 • Ervaring heeft met NMBRS (pre);
 • Gedegen kennis heeft van Microsoft Office met nadruk op Excel;
 • Een ster is in het controleren van je eigen werk voordat het verzonden wordt.

We vinden het belangrijk dat ons team net zo divers is als Nederland zelf is, en daarom bouwen we aan een veelzijdig en inclusief personeelsbestand. Iedereen die zich herkent in het geschetste profiel moedigen we daarom aan om te reageren.

Wat bieden wij?
Een aanstelling voor minimaal 4 dagen (32 uur) per week. Het salaris is in overeenstemming met je ervaring en verantwoordelijkheden – schaal 9 Horeca CAO. Je werkplek is de eerste maanden op locatie bij Volkshotel en daarna op kantoor op 5 minuten loopafstand vanaf Centraal Station Amsterdam. Deels vanuit Rotterdam werken behoort tot de opties.

Als werknemer van De Fundering mag je ieder jaar een keer gratis in een van de hotels overnachten en gratis naar de bioscoop .

Ben jij de HR- en salarisadministrateur die we hier beschrijven, solliciteer dan snel en kom ons team versterken.

Ben jij gemotiveerd, op zoek naar een leuke nieuwe uitdaging en denk jij dat deze baan wat voor je is? Solliciteer dan nu via de link. Of, stuur je motivatiebrief en CV naar janneke.wiselius@volkshotel.nl. Voor vragen kan je contact opnemen met Janneke Wiselius – 0610101249.

Solliciteer!

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Meer informatie over de organisatie: zie onze website.