BSO in de Wolken: Creatieve Pedagogisch Medewerker

BSO in de Wolken in Hilversum zoekt Creatieve Pedagogisch Medewerkers voor gemiddeld 16,61 uur per week | Vacature voor een Betaalde functie, Parttime | Sluitingsdatum: 10-07-2024BSO in de Wolken biedt kleinschalige buitenschoolse opvang, waarbij kinderen worden opgevangen in een monumentaal pand (een wagenschuur naast Boerderij de Hoef) in de nieuwe wijk Leidsche Rijn en in de creatieve broedplaats de Meentwerf in de Hilversums Meent. Wij geloven dat kinderen krachtig, nieuwsgierig en creatief zijn en willen hen een omgeving en programma bieden waarin zij worden geprikkeld en geïnspireerd om hun eigen identiteit, nieuwsgierigheid, creativiteit en sociale vaardigheden verder te ontdekken en ontwikkelen.

Ons team bestaat grotendeels uit docenten met een opleiding in de expressieve hoek: beeldende vorming. dans, theater. In onze locaties hebben we diverse ruimtes die uitnodigen tot spel en creatieve ontwikkeling: een theaterzaal, atelier en een eigen tuin, die uitnodigt tot rennen, scheppen, hutten bouwen!

BSO in de Wolken baseert zich op de pedagogische visie van Reggio Emilia. Deze pedagogiek is gericht op wat er leeft bij het kind. Hierop is ons creatieve programma en ons pedagogisch handelen gestoeld.

Wij zoeken voor onze bso een

Creatieve Pedagogisch Medewerkers

gemiddeld 16,61 uur per week

Voor onze nieuwe bso in Hilversum zijn wij op zoek naar creatieve pedagogische medewerkers. We halen de kinderen op uit school en verzorgen een leuke middag vol met creatieve activiteiten. In de schoolvakantie weken vangen wij de kinderen de hele dag op bij de bso en maken wij een mooi creatief programma!

De werkdagen zijn op maandag, dinsdag en donderdag. In de schoolweken van 14:00 – 18:30 en in de vakantieweken hele dagen. Gemiddeld komt dit neer op 16,61 uur per week.

Jij bent

  • Creatief.
  • Gedreven.
  • Flexibel.
  • Hebt affiniteit met kinderen.
  • Hebt een opleiding die kwalificeert voor de bso het liefst in combinatie met een kunstzinnige opleiding/achtergrond (omscholing bespreekbaar).

Wij bieden

  • Salaris schaal 6 cao kinderopvang (trede afhankelijk van ervaring).
  • Pensioen.
  • Vakantiegeld.
  • Eindejaarsuitkering.
  • Scholingsmogelijkheden.

Ben jij enthousiast geworden en wil je ons team komen versterken? Mail dan snel jouw cv en motivatie naar info@bsoindewolken.nl!

Solliciteer!

Meer informatie over de organisatie: zie onze website.