Popschool Westland: Pianodocent en/of Zangdocent

 

Popschool Westland in ’s-Gravenzande zoekt een Pianodocent en/of Zangdocent voor minimaal 6 uur per week | Vacature voor een Betaalde functie, Freelance/ZZP | Sluitingsdatum: 15-03-2024Bij Popschool Westland geven we muziekles op een eigentijdse manier. Ons team is heel divers bestaande uit zes enthousiaste muziekdocenten die op allerlei (muziek)opleidingen hebben gezeten – en nog steeds bezig zijn met ontwikkelen en leren. Wat ons samenbindt is dat we graag de leerlingen meenemen in de praktijk van de muzikant. We werken weinig met methodes, maar vullen creatief de lessen in en gaan aan de slag met liedjes die de leerlingen zelf aandragen. Ook organiseren we concerten, opnameprojecten etc. Dit blijkt een succes, want de Popschool groeit nog steeds!

Om ons team te versterken zijn we op zoek naar een

Pianodocent en/of Zangdocent

minimaal 6 uur per week 

We zoeken iemand die voldoet aan de volgende criteria:

  • Je studeert aan een muziekopleiding, of je hebt er eentje afgerond
  • Je staat ook graag op het podium en weet hoe het is om muzikant te zijn
  • Je straalt enthousiasme uit naar de leerlingen en weet de lessen creatief in te vullen
  • Je bent zzp’er of bent bereid je bij de KVK in te schrijven
  • Je bent minimaal 1 dag beschikbaar tussen 15.00-21.00 uur
  • Dag in overleg
  • Uurtarief is in overleg

Lijkt het je leuk bij ons te werken? Stuur dan je cv + motivatie naar simone@popschoolwestland.nl.

Solliciteer!

Meer informatie over de organisatie: zie onze website.