AFAS Software: Theatertechnicus

AFAS Software in Leusden zoekt een Theatertechnicus voor 40 uur per week | Vacature voor een Betaalde functie, Fulltime | Sluitingsdatum: geenAFAS Software is een familiebedrijf uit Nederland. Een beetje gek, een tikkeltje eigenwijs, maar vooral vol passie als het gaat om klanten en het inspireren van ondernemers. We ontwikkelen innovatieve softwareproducten voor de zakelijke markt en nemen daarbij graag onze maatschappelijke verantwoordelijkheid.

AFAS een familiebedrijf en door Great Place To Work uitgeroepen tot beste werkgever van Nederland en Europa. We hebben een hele sterke identiteit, die zich laat beschrijven met onze kernwaarden: doen, vertrouwen, gek, en familie.

Als AFAS geen softwarebedrijf was geweest, dan was het zeker een entertainmentbedrijf. In ons pand hebben we dan ook op heel veel plekken de mogelijkheid om events te organiseren én ons eigen AFAS Theater.

Theatertechnicus

40 uur per week

Als AFAS geen softwarebedrijf was geweest, dan was het zeker een entertainmentbedrijf. In ons pand hebben we dan ook op heel veel plekken de mogelijkheid om events te organiseren. Je vindt het leuk om ervoor te zorgen dat alle events op technisch vlak soepel verlopen en geautomatiseerd zijn waar mogelijk. Je vindt het een uitdaging om zoveel mogelijk zelf te doen maar werkt ook graag samen.

Bij AFAS? Waarom zou ik dat willen?
Nou, bijvoorbeeld omdat je dan bij het beste en leukste softwarebedrijf van Nederland werkt. Eigenlijk, niet eens alleen het leukste softwarebedrijf van Nederland, maar zelfs de beste werkgever van Europa (categorie Large Workplaces)! Bij AFAS werken we met 600+ collega’s om meer dan 12.000 klanten te bedienen. En we organiseren graag evenementen. Voor onze eigen medewerkers, onze klanten, maar ook voor andere gasten. Per jaar hebben we ruim 400 evenementen voor zo’n 200.000 gasten. En het is natuurlijk belangrijk dat op technisch vlak alles goed verloopt.

Oké, interessant! Maar wat ga ik dan doen?
In het AFAS Theater vinden allerlei soorten evenementen plaats. Van AFAS evenementen tot musicals, van awardshows tot talkshows en van concerten tot zakelijke congressen. Als theatertechnicus ben jij samen met het team verantwoordelijk voor de technische invulling van al deze evenementen. De ene keer kun je je creativiteit kwijt in het technisch ontwerp, de andere keer ben je vooral faciliterend.

Naast de evenementen in ons theater ga je ook aan de slag met de technische ondersteuning bij evenementen in de rest van ons clubhuis. En hebben we even geen evenement, dan houd jij je bezig met het onderhouden van technische installaties en het technisch innoveren van onze evenementenlocaties in ons clubhuis, zoals het theater, atrium en de auditoria.

Dit ben je

 • Gek op alles wat met theatertechniek te maken heeft!
 • Gediplomeerd event- of theatertechnicus.
 • 40 uur per week beschikbaar om bij ons te werken.
 • Iemand die in mogelijkheden en oplossingen denkt.
 • Zelfstandig en verantwoordelijk.

Dit kan je

 • Als allrounder de ene dag aan de slag als videotechnicus en de volgende dag werkzaam als belichter.
 • Storingen zoeken en oplossen.
 • Minder technische sprekers geruststellen en technisch ontzorgen.
 • Je leven makkelijker maken door gebruik van Showcontrol.
 • De trekkenwand bedienen (VBT-B) is een pre.

Dit krijg je

 • Een leuk, hecht en zelfstandig werkend team.
 • Een splinternieuw en hypermodern ingericht theater als één van je werkplekken.
 • Grotendeels weekenden vrij (kun je lekker zelf naar een show in AFAS Live bijvoorbeeld).
 • Een salaris (afhankelijk van ervaring) tussen 3000 en 4000 euro, een winstdeling, een 13e maand en vakantiegeld.
 • € 1.000,- per jaar om te blijven ontwikkelen.
 • Gekkigheid, zoals toffe bedrijfsuitjes, een wedstrijdje AZ of een concert in AFAS Live (als je dit leuk vindt!).

Reageren
Solliciteren doe je via onderstaande sollicitatiebutton.

Solliciteer!

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Meer informatie over de organisatie: zie onze website.