Theater De Vaillant: Aspirant Zakelijk Leider

Theater De Vaillant in Den Haag zoekt een Aspirant Zakelijk Leider voor 36 uur per week | Vacature voor een Betaalde functie, Fulltime | Sluitingsdatum: geenTheater De Vaillant is het culturele hart van de Schilderswijk, Transvaal en Stadsdeel Centrum en richt zich op kunst en culturen van de bewoners. Wij maken en presenteren programma’s samen met bewoners en stellen onze podia, studio’s, kennis en expertise beschikbaar voor activiteiten van talenten en organisaties uit de stad. Onze aanpak krijgt lokaal en landelijk aandacht. De Vaillant is een leerwerkbedrijf en maakt werk van cultuur met iedereen die mee wil doen. Onze slogan is dan ook ‘Maak het Mee!’.

De Vaillant werkt vraaggestuurd, is gastvrij en professioneel. Ons theatercafé/ petit restaurant is de entree naar de kunsten van anderen. Je kunt er bureau houden, inspiratie en informatie opdoen of genieten van een hapje met vrienden. In De Vaillant komt het theater tot op je bord.

Aspirant Zakelijk Leider

36 uur per week

Als aspirant zakelijk leider vorm je de spil van de organisatie. Je bent breed georiënteerd, want behalve taken op het gebied van financieel beleid en HR draag je bij aan een gestroomlijnde organisatie en verricht daartoe bureautaken op gebied van inkoop, contractbeheer en aansturing van de kaartverkoop.

Ons team is het kapitaal van de organisatie. We zorgen graag goed voor iedereen en bieden volop ontplooiingskansen. Ons team is divers, dat is vanzelfsprekend in de superdiverse wijken waarin wij staan voor kunst van, met en voor iedereen. Goede afspraken en een salaris volgens de cao Nederlandse podia horen daarbij. We onderzoeken de mogelijkheid om ons volledig bij deze cao aan te sluiten.

We bieden de mogelijkheid uit te groeien tot zakelijk leider.

Functieomschrijving
Ondersteunt de directie, met name op het gebied van;

 • Financieel beleid (overleg kwartaalcijfers, jaarbegrotingen etc)
 • HR (administratieve werkzaamheden rondom personeelsevaluaties en -dossiers en sollicitatieprocedures; bijhouden urenregistratie en verlof; implementeren veranderingen in de cao of in wet- en regelgeving bij rondom personeelszaken)
 • Voert het kantoormanagement zoals sleutelbeheer voor personeel
 • Beheert het ticketingsysteem en stuurt het kaartverkooppersoneel aan
 • Coördineert de ICT, in samenwerking met een extern ICT-bureau
 • Stelt de RIE bij en instrueert de organisatie hierop (preventie medewerker)
 • Faciliteert het leerwerkbedrijf als stagecoördinator voor reguliere stagiairs

Salarisindicatie

 • Een gevarieerde baan voor 36 uur bij een dynamische organisatie
 • Laptop in bruikleen
 • Reiskostenvergoeding indien woonachtig buiten Den Haag
 • Een pensioenregeling
 • Mogelijkheden voor flexibele werkuren
 • Inschaling in schaal 6 (cao Nederlandse podia), afhankelijk van werkervaring en opleiding
 • Een jaarcontract met uitzicht op een vast dienstverband
 • Doorgroeimogelijkheden

Functie-eisen

 • Afgeronde relevante hbo-opleiding (bijvoorbeeld Bedrijfskunde)
 • Kennis van en ervaring of affiniteit met de cultuursector
 • Heeft affiniteit met of draagt bij aan de diverse en inclusieve samenleving
 • Kan goed samenwerken en is empathisch
 • Werkt nauwkeurig en waar nodig onder tijdsdruk
 • Heeft verantwoordelijkheidsgevoel en is initiatiefrijk en ambitieus
 • Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift

Wil je meer weten of de functie? Neem dan contact op met Mary Selemeer:
mary@devaillant.nl // 070-445 28 00.

Solliciteren? Stuur jouw cv en motivatie zo snel mogelijk naar: Mary@devaillant.nl.

Solliciteer!

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Meer informatie over de organisatie: zie onze website.