Shine Houten: Zakelijk Leider

Shine Houten in Houten zoekt een Zakelijk Leider voor 20 uur per week | Vacature voor een Betaalde functie, Parttime | Sluitingsdatum: 07-12-2023Gaat jouw hart sneller kloppen van de combinatie van podiumkunsten en jongerenwerk? Ben je net zo sociaal als zakelijk ingesteld? En heb je zin in een veelzijdige baan in een kleine, energieke organisatie? Dan zoeken we jou!

Shine is een jongerencentrum voor podiumkunsten, een plek waar jongeren terechtkunnen voor lessen, projecten en activiteiten. Wij bieden de perfecte mix van kunst en welzijn voor jongeren. Met ons enthousiaste team zorgen wij ervoor dat jongeren in Houten elkaar ontmoeten, hun talenten ontwikkelen en hun ideeën realiseren.

Voor ons jongerencentrum voor podiumkunsten zoeken wij per februari een nieuwe

Zakelijk Leider

20 uur per week

Jouw rol en verantwoordelijkheden
Als zakelijk leider heb je een gevarieerd takenpakket, waaronder:

 • Leiding geven aan ons team, bestaande uit drie vaste medewerkers, twee vrijwilligers en vier docenten op zzp-basis.
 • Fondsen werven en op andere manieren zorgen voor voldoende financiële middelen om al onze plannen waar te maken.
 • Overzicht houden op en de kwaliteit bewaken van al onze lessen, projecten en activiteiten.
 • Actief netwerken en samenwerkingen aangaan met andere lokale organisaties.
 • Een deel van de administratie verzorgen: het beheer van inkomsten en uitgaven en de leerling-administratie.
 • Het bestuur informeren over belangrijke ontwikkelingen en hen betrekken wanneer nodig.

Wat zien we graag bij jou?
Jij bent van (bijna) alle markten thuis en houdt van afwisseling in je werk. Je spreekt net zo makkelijk met jongeren en ouders als met samenwerkingspartners als de gemeente. Je hebt ervaring in leidinggeven en doet dit op een toegankelijke en transparante manier. Het is belangrijk dat je kennis en ervaring hebt met het aanvragen van fondsen, dit wordt een belangrijk deel van je werk. Administratief ben je sterk en werk je gestructureerd. Je hebt een visie over de kracht van verbinding van podiumkunsten met jongerenwerk. Je combineert hard werken met een flinke dosis gezelligheid. Je bent beschikbaar op woensdagen, dat is onze vaste werkdag als team.

Bij Shine verwelkomen we iedereen en streven we naar diversiteit binnen ons team. We snappen dat je niet alles al weet of kunt. Dat hoeft ook niet. We vinden het belangrijk dat je jezelf als professional bij Shine verder kunt ontwikkelen. Een relevante opleiding is een pre, maar niet noodzakelijk als je op een andere manier aantoonbaar relevante ervaring hebt opgedaan.

Wat bieden wij?

 • Een dynamische werkomgeving met veel ruimte voor eigen initiatief.
 • Een creatief, gezellig en positief team.
 • Veel flexibiliteit om je eigen uren in te delen, naast onze vaste werkdag op woensdag.
 • Salaris op basis van opleiding en ervaring, ingeschaald in schaal 10, cao Sociaal Werk.
 • Vakantiegeld, eindejaarsuitkering, pensioenopbouw, reiskostenvergoeding en opleidingsbudget.
 • Je begint met een jaarcontract, met mogelijkheid tot verlenging.

Interesse?
Ben je enthousiast? Stuur je cv en een korte motivatiebrief (maximaal 1 A4) of filmpje (maximaal 2 minuten) waarin je jezelf voorstelt en vertelt waarom je bij Shine wilt werken naar Madelein van der Ploeg via info@shine-houten.nl. Doe dit uiterlijk donderdag 7 december. Je hoort daarna zo snel mogelijk of je wordt uitgenodigd voor een gesprek op woensdag 13 december. De tweede ronde vindt plaats op maandag 18 december. Eerst meer weten? Bij vragen over de functie neem je contact op met Madelein via 06 – 45 51 38 99 | madelein@shine-houten.nl.

Solliciteer!

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Meer informatie over de organisatie: zie onze website.