Kinderopvang in de Wolken: Creatieve BSO Medewerker

Kinderopvang in de Wolken in Utrecht zoekt een Creatieve BSO Medewerker voor 15 tot 25 uur per week | Vacature voor een Betaalde functie, Parttime | Sluitingsdatum: 03-01-2023BSO in de Wolken biedt kleinschalige buitenschoolse opvang, waarbij kinderen worden opgevangen in een monumentaal pand, een wagenschuur naast Boerderij de Hoef in de nieuwe wijk Leidsche Rijn. Wij geloven dat kinderen krachtig, nieuwsgierig en creatief zijn en willen hen een omgeving en programma bieden waarin zij worden geprikkeld en geïnspireerd om hun eigen identiteit, nieuwsgierigheid, creativiteit en sociale vaardigheden verder te ontdekken en ontwikkelen.

Ons team bestaat grotendeels uit docenten met een opleiding in de expressieve hoek: beeldende vorming. dans, theater. In onze Wagenschuur hebben we diverse ruimtes die uitnodigen tot spel en creatieve ontwikkeling: een theaterzaal, atelier en een eigen tuin, die uitnodigt tot rennen, scheppen, hutten bouwen!

BSO in de Wolken baseert zich op de pedagogische visie van Reggio Emilia. Deze pedagogiek is gericht op wat er leeft bij het kind. Hierop is ons creatieve programma en ons pedagogisch handelen gestoeld. Wij zijn een kleinschalige creatieve buitenschoolse opvang in Utrecht Leidsche Rijn. We gaan het hele jaar samen met kinderen op creatieve ontdekkingstocht en zijn op zoek naar iemand die ons team komt versterken.

Wij zoeken voor onze gezellige bso per direct een

Creatieve BSO Medewerker

15 tot 25 uur per week

We zoeken iemand die enthousiast is in het werken met kinderen van 4 t/m 12 jaar en die ook leuke en creatieve ideeën heeft om de kinderen een leuke tijd op de Bso te geven.

Ben jij ondernemend, creatief en werk je graag binnen een leuk team dan zijn wij op zoek naar jou!

 • Je bent creatief en ondernemend.
 • Je beheerst de Nederlandse taal goed.
 • Ervaring in het werken op een Bso is een pre.
 • Je bent in het bezit van een diploma (MBO3, MBO4 of HBO) die jou kwalificeert om te werken in de kinderopvang.

Opleiding
Relevante MBO of HBO opleiding voor de buitenschoolse opvang (bij voorkeur in combinatie met een kunstvakopleiding).

Wat bieden wij?

 • 20 uurgemiddelde (i.c.m. schoolvakanties) werkweek op de maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en/of vrijdag.
 • Enthousiast BSO team van gedreven creatieve collega’s.
 • Salaris conform cao kinderopvang schaal 6 (trede afhankelijk van je ervaring). Salaris: vanaf € 2.427,- per maand.
 • Pensioen.
 • Reiskostenvergoeding.
 • 13e maand.
 • Overuren uitbetaald.
 • Vakantiegeld.

Reageren
Stuur je brief en CV naar ons mailadres.

Heb je vragen over deze vacature, dan kun je per mail contact opnemen met Jessica de Graaf.

Solliciteer!

Meer informatie over de organisatie: zie onze website.