DRU Industriepark: Productieleider Poppodium

DRU Industriepark in Ulft zoekt een Productieleider Poppodium voor 16 tot 38 uur per week | Vacature voor een Betaalde functie, Fulltime, Parttime | Sluitingsdatum: geenOrganisatietalent en gek op muziek? Maak van je passie je beroep en kom werken in het vakgebied waar jij van houdt.

Vroeger een ijzerfabriek, nu cultuurmakers. Een plek voor muziek, horeca, gastvrijheid, toerisme en creativiteit, waar mensen samenkomen en elkaar ontmoeten. DRU Industriepark in de gemeente Oude IJsselstreek is dé hotspot voor cultuur en innovatie in Oost-Nederland.

DRU Industriepark exploiteert een theater / filmhuis met 350 stoelen, een poppodium voor 600 bezoekers, een galerie, grand café Het Schaftlokaal, trouwlocatie het Ouhrlokaal en 12 zalen voor verhuur. Daarnaast vind je nog een bibliotheek, museum, VVV, muziekschool, radio-omroep en onderwijslocatie.

Geen dag is hetzelfde op onze prachtige industriële locatie in het landschap van de Achterhoek. Jaarlijks laten zo’n 400 duizend gasten en bezoekers zich inspireren. Samen doen wij er alles aan om ze een geweldige ervaring te geven.

Kom erbij en reken op uitdagend werk. We stimuleren je om jouw talent verder te brengen. Daarvoor krijg je alle ruimte. Onze bedrijfscultuur mag er zijn. Open, kleurrijk, respectvol en recht voor z’n raap. Je bent vanaf dag één onderdeel van ons team. We omarmen verschillen en gaan voor diversiteit. Jij bent welkom.

Productieleider Poppodium

vanaf 1 januari 2024

16 tot 38 uur per week

In het DRU poppodium treden de meest uiteenlopende artiesten op. Grote namen én ontluikend talent. Ook zijn we organisator van o.a. Dag van de Achterhoekse Popmuziek, Gelders Goed, Muziek Meeting Achterhoek en initiator van Poppunt Achterhoek.

Als productieleider bereid jij onze concerten en dance-avonden voor. En zorg je er op de showdag zelf voor dat onze gasten een geweldige beleving hebben.
Dus: Kom erbij, we verwelkomen je in ons team.

Dit ga je doen

 • Informatie verzamelen en producties tot in de puntjes voorbereiden.
 • Zorgen dat je collega’s van andere afdelingen op de hoogte zijn.
 • De spil vormen tussen bands, management, techniek, horeca en beveiliging.
 • Ons bevlogen team van vrijwilligers inplannen en aansturen.
 • Zorgen voor een goed verloop van de showdagen zelf.

Pluspunt: ruimte voor ambitie
Deze functie is voor 16 uur per week. Maar je kunt ook meer werken en er is alle ruimte om door te groeien in bijvoorbeeld onze cultuurmarketing of popprogrammering. Help jij mee ons poppodium een nog sterkere positie te geven?

Dit krijg je

 • Kleurrijke collega’s en een werkplek waar altijd wat gebeurt.
 • Een salaris in schaal 7 van de cao Nederlandse Podia.
 • Veel ruimte om flexibel / hybride te werken: wij willen dat jij een goede balans vindt tussen je werk en privéleven.
 • Gratis toegang tot voorstellingen en concerten.
 • Optie om gratis een oefenruimte te gebruiken voor je muziek.
 • Collectiviteitskorting op aanvullende verzekeringen bij diverse zorgverzekeraars.

Dit heb jij in huis

 • Een mbo+ werk- en denkniveau.
 • De flexibiliteit om ook ’s avonds en in het weekend te werken.
 • Computervaardigheid en kennis van Microsoft Office 365.
 • Je spreekt en schrijft goed Nederlands en Engels.
 • Een passie voor cultuur en muziek.
 • Een opleiding in music-, event- of vrijetijdsmanagement is een pre.

Jij bent welkom
Bij DRU Industriepark omarmen we verschillen en gaan we voor diversiteit. Je bent wie je bent en dat vinden wij alleen maar mooi.

Ontdek onze cultuur
In de voormalige DRU ijzergieterij vind je nu een wereld aan cultuur, creativiteit, toerisme en gastvrijheid. Met feest- en congreslocaties, en ons eigen theater, poppodium, filmhuis en grand café. Ook onze bedrijfscultuur mag er zijn. Open, kleurrijk, respectvol en recht voor z’n raap.

Interesse?
Denk jij ‘YES!!!’ na het lezen van deze vacature? Stuur je cv en motivatie naar Erik Ramaker via werkenbij@dru-industriepark.nl.

Inlichtingen
Heb je vragen of wil je eerst een afspraak maken voor een oriënterend gesprek? Dan bel je op Erik op 06 10 14 95 16.

Solliciteer!

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Meer informatie over de organisatie: zie onze website.