Next Nature Network: Senior Marketeer

Next Nature Network in Eindhoven zoekt een Senior Marketeer voor 32-40 uur per week | Vacature voor een Betaalde functie, Tijdelijk | Sluitingsdatum: geenIn a landscape of conservative nature lovers we are the progressive people that look at nature in a new way. As technology transforms nature into a next nature that may be wild and unpredictable as ever, we aim to go forward – not back – to nature. Our goal is to ensure a liveable existence for the people who come after us by charting a path for the future that’s desirable for humanity and for the planet as a whole.

Voor vervanging tijdens zwangerschapsverlof is Next Nature op zoek naar een Senior Marketeer die een cruciale rol speelt in het realiseren van onze missie. Als spin-in-het-web ben jij verantwoordelijk voor het ontwikkelen en uitvoeren van innovatieve marketing- en communicatieplannen. Je maakt deel uit van een enthousiast en ambitieus team dat zich toelegt op het optimaliseren van twee merkstrategieën: Next Nature en het Evoluon. Onze werkomgeving is inspirerend, duurzaam, strategisch, creatief, innovatief en biedt veel vrijheid en dynamiek.

Senior Marketeer

32 – 40 uur per week

Als Senior Marketeer bij Next Nature heb je de volgende verantwoordelijkheden

 • Ontwikkelen van strategische marketing- en communicatieplannen en planningen voor diverse activiteiten.
 • Proactief aantrekken van nieuwe doelgroepen.
 • Ontwikkelen, testen en optimaliseren van de customer journey.
 • Monitoren, analyseren en onderzoeken van het bereik van ons publiek.
 • Verder ontwikkelen en uitvoeren van onze ledenstrategie.
 • Onderhouden van contacten met zowel interne als externe bureaus en (affiliate) partners.

Om succesvol te zijn in deze rol, voldoe je aan de volgende vereisten

 • Minimaal drie tot vijf jaar ervaring in vergelijkbare marketingfuncties.
 • Actuele kennis van ontwikkelingen in marketingstrategie en digitale marketing.
 • Uitstekende beheersing van zowel de Nederlandse als de Engelse taal, zowel in woord als geschrift.
 • Creatief, resultaatgericht, flexibel en innovatief.
 • Woon je in de buurt van Eindhoven.

Als Senior Marketeer bij Next Nature kun je rekenen op

 • Een zeer inspirerende werkomgeving met volop mogelijkheden voor persoonlijke en professionele ontwikkeling.
 • Een contract voor 32 tot 40 uur per week met een aantrekkelijk salaris, 26 vakantiedagen en 8% vakantietoeslag.

Wil jij ons team komen versterken als Senior Marketeer? Wij ontvangen graag je sollicitatie!

Mail jouw motivatie en cv naar hr@nextnature.net.

Solliciteer!

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Meer informatie over de organisatie: zie onze website.