Jeugdtheaterhuis: Locatieleider Afdeling Leiden

Jeugdtheaterhuis in Gouda zoekt een Locatieleider Afdeling Leiden voor 20 uur per week | Vacature voor een Betaalde functie, Parttime | Sluitingsdatum: 27-09-2023Bij Jeugdtheaterhuis ontwikkelen kinderen en jongeren in de leeftijd van 4 tot 21 jaar zich in de podiumkunsten maar mogen ze bovenal zichzelf zijn. Via veelzijdig binnen- en buitenschools aanbod, producties en uiteenlopende projecten brengen wij podiumkunsten naar kinderen en jongeren in heel Zuid-Holland. Jeugdtheaterhuis is op school, bij het lokale theater of cultuurhuis, in het buurthuis en op onverwachte plekken in de stad. Ieder kind doet mee!

Locatieleider Afdeling Leiden

20 uur per week

We zijn op zoek naar iemand met PASSIE voor jeugdtheater, KENNIS van kunsteducatie & -participatie met een DRIVE om te ondernemen en de KWALITEIT om dit alles tot in de puntjes te organiseren.

Laat jezelf zien!
Ben jij een inspirerende en ondernemende locatieleider die onze afdeling Leiden verder ontwikkelt? Als locatieleider ben je een spin in het web en het interne en externe aanspreekpunt. Je organiseert en coördineert het binnen- en buitenschoolse aanbod in Leiden en maakt het kenbaar in de lokale omgeving. Je ontwikkelt en organiseert inspirerende projecten op maat. Dit doe je niet alleen, je werkt samen met een team van vakkrachten, docenten en projectmedewerkers die jij op inspirerende en enthousiasmerende wijze stuurt en begeleidt. Ook werk je samen met culturele centra, het onderwijs, sociaal domein en de bibliotheek. De lessen vinden plaats in de Stadsgehoorzaal Leiden. Daarnaast tref je wekelijks het team van locatieleiders en publiciteit op het kantoor in Gouda. Samen laten wij zoveel mogelijk kinderen en jongeren in Zuid-Holland kennismaken met de kracht van theater.

Onze ideale kandidaat

 • Is inspirerend, creatief, verbindend en creërend;
 • Heeft een artistieke visie op theatereducatie en -participatie en de podiumkunsten;
 • Heeft ervaring in organisatie en coördinatie van lessen, projecten en vergelijkbare activiteiten, bij voorkeur in de culturele sector en/of het onderwijs;
 • Staat met beide benen op de grond en is flexibel in het combineren van verschillende rollen en het uitvoeren van diverse taken en werkzaamheden;
 • Heeft minimaal HBO-niveau (met voorkeur een afgeronde theateropleiding) en een goede beheersing van de Nederlandse taal;
 • Is woonachtig in of in de buurt van Leiden.

Wij bieden

 • Een klein en enthousiast team van 8 vaste collega’s en een wisselend aantal zzp’ers;
 • Een dynamische functie waarin geen dag hetzelfde is. Met regelmaat ook in het weekend en tijdens schoolvakanties;
 • Inspirerende werklocaties in de regio Zuid-Holland, afwisselend op locatie in Leiden en op de standplaats in Gouda in Cultuurhuis Garenspinnerij;
 • Een jaarcontract op basis van gemiddeld 20 uur per week, met uitzicht op een contract voor onbepaalde tijd;
 • Salariëring conform de CAO-kunsteducatie, de functie is gewaardeerd in functieschaal 10.

Kom jij ons team versterken?
Laat dan van je horen! Stuur je reactie voor woensdag 27 september naar: Sara Vesseur, directeur-bestuurder: sara.vesseur@jeugdtheaterhuis.nl.

Inlichtingen
Stuur gerust een mail voor meer informatie over de functie.

De eerste gesprekken worden gepland op 4 en 5 oktober.

Solliciteer!

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Meer informatie over de organisatie: zie onze website.