Jeugdtheaterschool Leiden e.o.: Bestuurslid

Jeugdtheaterschool Leiden e.o. in Leiden zoekt drie Bestuursleden voor 4 vergaderingen per jaar | Vacature voor een Onbezoldigde functie | Sluitingsdatum: geenDe Jeugdtheaterschool Leiden e.o. (JTS) is een bloeiende theaterschool. Kinderen tussen 4 en 18 jaar volgen toneel- en musicallessen in het gebouw van Theater Ins Blau. Daarnaast verzorgt de Jeugdtheaterschool ook kortere (kennismakings)cursussen en veel thematische theaterlessen op basisscholen.

De JTS heeft een Directeur en een Bestuur dat momenteel bestaat uit drie Bestuursleden. Het Bestuur vergadert ongeveer vier keer per jaar in informele sfeer.

Vanwege uitbreiding van de activiteiten en een aankomende vacature hebben we behoefte aan uitbreiding van ons bestuur.

Drie Bestuursleden

4 vergaderingen per jaar

We zijn op zoek naar drie Bestuursleden met het volgende profiel / interessegebied:

  • Penningmeester
  • Gemeentelijk Cultuurbeleid / Subsidies
  • PR / Marketing

Herken je jezelf in een van de profielen, heb je affiniteit met theater en wil je meedenken met de plannen van onze Jeugdtheaterschool? Dan nodigen we je van harte uit om te reageren. Stuur een mailtje met je CV en motivatie naar info@jtsleiden.nl. Dan nemen wij zo snel mogelijk contact met je op.

Solliciteer!

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Meer informatie over de organisatie: zie onze website.