Zuiderparktheater: Medewerker Publiekszaken

Zuiderparktheater in Den Haag zoekt een Medewerker Publiekszaken voor 300 uur hele zomer | Vacature voor een Betaalde functie, Freelance/ZZP | Sluitingsdatum: 31-03-2023Zuiderparktheater is een openluchttheater in het Haagse Zuiderpark. Het is het enige openluchttheater in de provincie Zuid-Holland. In de zomermaanden is het op ons eilandje goed toeven. Zes dagen in de week staat dan het hek open. We presenteren een programma dat zowel voor bewoners van een straat verderop als wijde omtrek een leuk cultureel uitje is. We programmeren zelf, werken met vaste partners en via verhuringen werken we samen.

Wij zoeken, voor een 5-sterren gastvrije ervaring voor al onze bezoekers, een

Medewerker Publiekszaken

300 uur hele zomer

Help jij mee ons bijzondere openluchttheater en het leukste zomerprogramma te promoten en gastvrij te draaien? Wil jij werken aan een picknicktafel buiten in een park? Heb je een vlotte pen en in een handomdraai een tekst klaar? Ben je zelfstandig en administratief sterk. Maar wil je ook nog best wat leren? Word dan onderdeel van ons team!

Als Medewerker Publiekszaken heb je eigen taken / verantwoordelijkheden en ondersteun je de collega’s uit ons team. Het is ons doel om onze bezoekers een 5-sterren gastvrije ervaring te geven alle beschikbare tickets voor een voorstelling te verkopen!

Wat ga je doen

 • Hoofdverantwoordelijk voor alle kassazaken bij de voorstellingen met eigen ticketverkoop waaronder online in verkoop brengen, contact onderhouden met programmapartners, ter plekke verkopen aan de poort, aansturen van de kassavrijwilligers (twee tot drie per evenement), bijhouden van de gastenlijsten, servicemails versturen, kortingspassen en administratie (kassa-afdracht).
 • 1e aanspreekpunt voor het publiek via e-mail, telefoon, WhatsApp en social media voor informatie en vragen over programma, hulp bij kaartverkoop en klachtenafhandeling.
 • Hoofdverantwoordelijk voor alle ICT-zaken (wifi, printer, kantoorartikelen).
 • Je verzorgt en bewaakt de uitstraling van de entree / poort, zodat bezoekers zich welkom voelen. Denk daarbij aan het vervangen van de posters.
 • Assistentie aan de bedrijfsleider / productie tijdens producties zonder eigen kassa en maakt onderdeel uit van het BHV(bedrijfshulpverlening) team: bij calamiteiten ben jij het aanspreekpunt voor de bezoekers.
 • Assistentie aan de PR medewerker met
  • aanpassingen op de website te maken (kennis van WordPress is een pre!);
  • zorgen dat onze voorstellingen in alle online agenda’s vermeld staan;
  • een nieuwsbrief of persbericht voor te bereiden (goed schrijven is een must);
  • social media berichten te plaatsen aan de hand van de kalender;
  • een live posten maken tijdens een voorstelling;
  • mee-ontwikkelen van drukwerk (posters en flyers) en deze ophangen en rondbrengen (handig als je zelf een fiets of scooter hebt);
  • verrichten van hand en spandiensten (die horen er bij) zoals fotomateriaal te ordenen, knipsels uit de kranten in te scannen et cetera;
  • notuleren bij intern overleg.

Welke vaardigheden moet je hebben?

 • Je hebt ervaring in een dienstverlenend beroep (zoals receptie, horeca).
 • Je kunt (wervende) teksten schrijven in foutloos Nederlands; en basiskennis van Engels.
 • Je bent administratief sterk en secuur.
 • Je gebruikt zonder moeite Word, Excel, Dropbox.
 • Je bent gastgericht, representatief en sociaal.
 • Je bent hands-on, hebt zelf ideeën en pakt klussen uit jezelf op.
 • Het is een pre als je bekend bent met Stager.
 • Het is een pre als je al een BHV / sociale hygiëne of EHBO diploma hebt (anders kun je deze halen).
 • Het is een pre als je een foto kunt bewerken met Canva of Photoshop, video kunt bewerken voor TikTok of Instagram, met WordPress of Mailchimp om kunt gaan.
 • Je weet het verschil tussen verschillende social media en hoe je hier mee omgaat.

Praktische informatie
Flexibele diensten, inclusief aanwezig in de avonden en weekenden op locatie werken bij voorstellingen (mei – september). Op woensdagen circa een halve werkdag in theater voor teamoverleg. Overige uren zelf in te delen.

Stichting Zuiderparktheater werkt met zzp’ers omdat ons theater een seizoenstheater is. Je ontvangt € 32,50 exclusief BTW per uur en stuurt zelf een factuur voor jouw gewerkte uren.

Je sollicitatie kun je richten aan Ivar Ooms en Sanne Bakker sanne@zuiderparktheater.nl. Telefonische informatie is te verkrijgen bij 06 16 72 49 11.

Solliciteer!

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Meer informatie over de organisatie: zie onze website.