Next Nature Network: Creative Producer

Next Nature Network in Eindhoven zoekt een Creative Producer voor 40 uur per week | Vacature voor een Betaalde functie, Fulltime | Sluitingsdatum: 09-12-2022


Even voorstellen…

Next Nature Network verkent hoe technologie onze ‘next nature’ wordt. Onze non-profit organisatie heeft betalende leden in meer dan veertig landen en ontwikkelt rondreizende exposities, brengt publicaties uit, geeft trainingen en talks. We bedienen publiek, het bedrijfsleven, festivals, overheden en kennisinstellingen. Ons kernteam werkt in Eindhoven en Amsterdam – ons netwerk is internationaal. Het team bestaat uit een diverse mix van creatieve geesten; van denkers tot makers tot ondernemers. Onze projecten hebben een wereldwijd bereik. Onze tone of voice is open, hoopvol, geïnformeerd, speels, inclusief en verbindend.

Bij Next Nature Network zijn we op zoek naar een Creative Producer (M/V/X) om ons team te versterken.

Creative Producer (M/V/X)

40 uur per week

Wat houdt jouw rol in?
De exposities van Next Nature worden ontwikkeld met het oog op een leven na een opening en reizen daarna rond de wereld. Jij bent de schakel om dit mogelijk te maken. Je bent de spin in het web als het gaat om (door)ontwikkeling, exploitatie en onderhoud en hebt een hands-on mentaliteit.

Als Creative Producer ben je verantwoordelijk voor de productie van de rondreizende exposities van Next Nature. Met zo’n 25 plaatsingen per jaar ben je zelf dus regelmatig op pad in binnen-en buitenland en schrik je niet terug voor anders dan reguliere werktijden.

Je gaat op pad met een vleesijskar op een aanhanger naar Friesland, plaatst de NANO Supermarket bus bij een school in Eindhoven en regelt alles wat ervoor nodig is om dit tot een waardevolle ervaring te maken voor onze opdrachtgevers en de bezoekers van de mobiele exposities.

Als operationeel expert van de mobiele exposities besteed je een deel van je tijd aan het verwerken van binnenkomende aanvragen voor de mobiele exposities als onderdeel van het Sales team. Het kan zomaar gebeuren dat onze opdrachtgevers niet alleen een mobile expo wensen, maar ook een van onze andere producten zoals een talk of expobezoek in het Evoluon met hun organisatie. De afstemming hierover vindt plaats in het Sales team dat alle b2b producten van Next Nature aanbiedt.

Verantwoordelijkheden:

 • Onderhouden en beheren van de mobiele exposities;
 • Contact met onze klanten en partners over prijzen en producties. Je bent maakt hiermee deel uit van ons Sales team;
 • Het excellent produceren van plaatsingen van de mobiele exposities;
 • Werven en inplannen van guides;
 • Het (door)ontwikkelen van nieuwe en bestaande exposities;
 • Optioneel: het produceren van diverse projecten in de organisatie.

Dit heb je in huis
Het ondernemen zit je in je bloed.

 • Affiniteit met de Next Nature filosofie;
 • Ondernemerschap;
 • Excellente communicatieve vaardigheden;
 • Je beheerst de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift;
 • Je woont bij voorkeur in de omgeving van Eindhoven;
 • Je bent georganiseerd en betrouwbaar;
 • Je voelt je aangesproken door onze organisatiedoelen:
 1. Een rijker natuurbegrip uitdragen – Verspreiden van het veranderende beeld van de relatie tussen mens, natuur en technologie.;
 2. Biologie en technologie in balans brengen – Exploreren hoe technologie een eigen natuurlijke dynamiek ontwikkelt. Verbindingen tussen de biosfeer en technosfeer zichtbaar maken en versterken;
 3. De mens redden – Zorgen dat ook de mens van morgen een leefbaar bestaan heeft, door een pad naar de toekomst uit te zetten dat wenselijk is voor de mensheid én voor onze planeet als geheel.

Wat bieden we?

 • Een zeer inspirerende werkomgeving met kansen om jezelf te ontwikkelen;
 • Een fulltime positie per 1 januari 2023;
 • Een marktconform salaris, 26 vakantiedagen en 8% vakantietoeslag.

Enthousiast?
Spreekt deze baan je aan? Dan horen we graag van je.

Jouw sollicitatie ontvangen we graag uiterlijk 9 december, solliciteren kan via onderstaande button.

We streven naar een divers team en/of naar een betere vertegenwoordiging van collega’s met verschillende achtergronden. We zien graag in jouw sollicitatie wat jouw bijdrage kan zijn aan ons team op dat gebied.

Solliciteer!

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Meer informatie over de organisatie: zie onze website.