Bureau SCRIPT & Talent Academy: Combinatiefunctionaris Cultuur

Bureau SCRIPT & Talent Academy in Maarssen zoekt een Combinatiefunctionaris Cultuur voor 16-24 uur (in overleg) | Vacature voor een Betaalde functie, Freelance/ZZP | Sluitingsdatum: geenSCRIPT is een bureau voor kunst- en cultuureducatie. We maken ons hard voor kwalitatief sterk cultuuronderwijs, ondersteunen en trainen scholen bij het vormgeven van hun curriculum en leveren maatwerk passend bij de vraag van school en leerling. Voorop staan persoonlijk contact, toewijding, gedrevenheid en expertise. De Talent Academy is het centrum voor de Kunsten van gemeente Stichtse Vecht. Met een breed lesaanbod in zowel de Podiumkunsten als Beeldende Kunsten hopen we peuters, kleuters, kinderen en jongeren in aanraking te brengen met de kunsten en hierin plezier te laten ontdekken en beleven.

Voor ons team in Maarssen-Dorp zoeken wij voor 16-24 uur (in overleg) een creatieve alleskunner die houdt van een uitdaging en een passie heeft voor de kunsten en het onderwijs.

Combinatiefunctionaris Cultuur

16-24 uur (in overleg)

Als Combinatiefunctionaris Cultuur draai jij mee in diverse kunstprojecten, op school en op onze eigen leslocatie. Je organiseert en coördineert diverse educatieve activiteiten. Je werkt met en begeleidt kunstdocenten en scholen en onderhoudt veel contact met ouders en leerlingen. Je denkt mee in marketing en sales, houdt overzicht in administratie en financiën en initieert, bedenkt, organiseert en coördineert (aanvragen voor) educatieve activiteiten en projecten, zowel onder schooltijd als na schooltijd. Planmatig werken is jou niet vreemd, problemen zijn er wat jou betreft om op te lossen, je werkt graag samen en het leiden van een project of op locatie coördineren tijdens een projectdag of schoolvoorstelling doe je met verve. Je communiceert zowel per mail als telefonisch en op locatie gemakkelijk en correct met diverse partijen en ook het opstellen van een jaarplanning of puzzelen van een mooi lesrooster gaat je goed af. Je bent representatief, betrouwbaar, leergierig en nauwkeurig en woont bij voorkeur in of rondom Maarssen/Utrecht.

 • Je bent intermediair tussen kunstdocenten, scholen, ouders en leerlingen;
 • Je hebt een adviserende, stimulerende en coördinerende rol m.b.t. bestaande en nieuw op te zetten activiteiten, evenementen en projecten;
 • Je weet mensen te enthousiasmeren voor kunst en cultuur en deelnemers aan activiteiten een inspirerende culturele ervaring te bieden;
 • Je bent zorgvuldig, betrokken bij jouw werk en hebt een sterk verantwoordelijkheidsgevoel;
 • Je bent sociaal sterk en prettig in de omgang;
 • Je hebt affiniteit met het maken van schema’s, roosters, planningen en begrotingen, het opstellen van plannen en aanvragen van subsidies;
 • Je hebt een achtergrond als Theaterdocent/veel affiniteit met Theater.

WE VRAGEN:

 • Een HBO-opleiding op het gebied van cultuureducatie en/of -management;
 • Creativiteit, bevlogenheid, klantgericht werken en innovatief kunnen denken;
 • Zelfstandig kunnen werken, maar tevens een teamspeler en netwerker;
 • Kennis van en ervaring in projectmatig werken;
 • Uitmuntende communicatieve vaardigheden in woord en schrift;
 • Kennis van en ervaring in werken met iOS;
 • Uitstekende kennis en vaardigheden op het gebied van Microsoft Office,
  Google services (Drive, Sheets, Meet, etc.), WordPress CMS en Social Media kanalen.

WIJ BIEDEN:

 • Een fijne werkplek met ruimte voor groei;
 • Een prachtige locatie midden in zowel de natuur als Maarssen-Dorp;
 • Een leuk team van enthousiaste collega’s en een fijne werksfeer;
 • Veel ruimte voor eigen inbreng en het je eigen maken van jouw plek in het team;
 • Een freelance opdracht voor 16 – 32 uur per week;
 • De mogelijkheid op een structurele plek binnen ons team, projectleiderschap, je meerjarig mee te laten groeien en ontwikkelen binnen de organisatie;
 • Salariëring volgens de cao Kunsteducatie, afhankelijk van kennis, leeftijd en ervaring.

Het aantal in te vullen uren is nader te bespreken. De aanstelling is per direct met oog op de start van het nieuwe schooljaar en inwerktijd. Je start met een proefperiode van 1 maand, met verlenging tot einde van het schooljaar, waarna een blik op het volgende schooljaar.

SOLLICITATIEVOORWAARDEN:

 • Je woont binnen een straal van 10 kilometer van Maarssen;
 • Je bent in bezit van rijbewijs en auto;
 • Je hebt grote affiniteit met en ervaring binnen de kunsten;
 • Je bent freelancer.

WIJZE VAN SOLLICITEREN
»  We nodigen je uit om jouw MOTIVATIE + CV per mail te sturen naar sollicitaties@bureauscript.nl, o.v.v. ‘Vacature Combinatiefunctionaris’.

 • We hanteren een zorgvuldig sollicitatietraject dat bestaat uit meerdere stappen. Hierover word je geïnformeerd na ontvangst van jouw (complete) sollicitatie. We streven ernaar je binnen een week na jouw sollicitatie te antwoorden (houd jouw spamfilter in de gaten voor de zekerheid). We hechten veel waarde aan een persoonlijke motivatie en nemen sollicitaties waar cv of toelichting ontbreken of documenten incompleet zijn niet in behandeling.

» Heb je VRAGEN? Vanwege grote drukte en mindere bezetting in deze periode vragen we je om eventuele vragen per mail te stellen en ons niet te bellen. Dit kan o.v.v. ‘Vraag vacature Combinatiefunctionaris’.

Solliciteer!

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Meer informatie over de organisatie: zie onze website.