Hendrick de Keyser Monumenten: Accountmanager Evenementen

Hendrick de Keyser Monumenten in Amsterdam zoekt een Accountmanager Evenementen voor 24 tot 32 uur per week | Vacature voor een Betaalde functie, Parttime | Sluitingsdatum: 10-10-2022


‘Hendrick de Keyser’ is hét nationale goede doel voor het behoud en beheer van monumenten. De omvang van onze collectie met meer dan 440 monumenten gebouwd tussen 1495 en 1980 verspreid over Nederland, is uniek. De bouwkunst, architectuur en interieurs zijn buitengewoon en veelal origineel. Eenmaal verworven panden blijven voor altijd in ons bezit. Hiermee spelen wij een belangrijke rol in het erfgoedbeheer van het verleden, heden en de toekomst.

Momenteel werken we met ruim 80 mensen aan het behoud, beheer én de toegankelijkheid van de mooiste huizen van Nederland.

Team Commerciële Verhuur
Tien jaar geleden is Hendrick de Keyser gestart met het openstellen van onze mooiste huizen voor een breed publiek; Een deel van deze huizen is commercieel af te huren voor bijzondere evenementen. Ook verhuren we een deel als vakantiehuis, en sinds 2018 zijn daar de museumhuizen bijgekomen. Door het openstellen van deze huizen worden nieuwe doelgroepen bereikt en inkomsten gegenereerd, wat van levensbelang is voor het behoud van onze huizen.

Het team Commerciële Verhuur zoekt een

Accountmanager Evenementen

24  tot 32 uur per week

Door de snelle groei van onze commerciële activiteiten zijn wij op zoek naar een Accountmanager Evenementen, die onze bijzondere locaties vertegenwoordigt bij zowel zakelijke als particuliere opdrachtgevers die een evenement willen organiseren.

Onze verwachting
Hendrick de Keyser heeft door heel Nederland vijftien bijzondere evenementenlocaties met wow-factor, die afgehuurd kunnen worden voor een diner, bruiloft, concert, filmopname, feestelijke borrel, fotoshoot of zakelijke bijeenkomst. Jouw rol binnen Team Commerciële Verhuur is het onderhouden van het contact met de opdrachtgever, het actief op zoek gaan naar nieuwe opdrachtgevers, offertes en overeenkomsten maken, locatiebezoeken plannen en uitvoeren en contact onderhouden met cateraars en overige leveranciers. Daarnaast ben je regelmatig bij een evenement aanwezig.

Team Commerciële Verhuur is ook verantwoordelijk voor de vakantiehuizen reserveringen en een aantal facilitaire zaken zoals de organisatie van schoonmaak, reparaties en sleutelbeheer. Omdat je deel uitmaakt van het team, spring je als het nodig is bij met het maken van een reservering of het beantwoorden van e-mail of telefoon.

Jij bent gastvrij, zelfstandig, communicatief en representatief.

Wat ga je doen?

 • Adviseren van zakelijke en particuliere opdrachtgevers die interesse hebben in het afhuren van een bijzondere monumentale locatie.
 • Je bent (mede-) verantwoordelijk voor het onderhouden en optimaliseren van het zakelijk netwerk.
 • Je gaat proactief op zoek naar nieuwe opdrachtgevers.
 • Zelfstandig inplannen van afspraken en bezichtigingen met opdrachtgevers.
 • Maken van offertes en overeenkomsten voor evenementen.
 • Contact onderhouden met cateraars en andere leveranciers ten behoeve van een evenement.
 • Bedenken en initiëren van (sales)acties en samenwerkingen met zowel bestaande als nieuwe partners.
 • Aanwezigheid en begeleiding van events op locatie.
 • Administratieve taken zoals het maken van planningen en het controleren van facturen.
 • Bijspringen bij overige werkzaamheden van onze afdeling.

Wat breng je mee?

 • Minimaal 3 jaar relevante werkervaring op HBO of MBO+ niveau in de hospitality & eventbranche.
 • Kennis en ervaring met MS Officepakket.
 • Kennis en ervaring met het systeem Smart Event Manager is een pré.
 • Communicatief vaardig en commercieel inzicht.
 • Gastvrij en inlevingsvermogen in verschillende doelgroepen.
 • Uitstekende planner en teamspeler.
 • Verbindend, resultaat gedreven en hands-on.
 • In bezit van Rijbewijs B.

Wat krijg je daarvoor terug?

 • Een afwisselende baan met veel zelfstandigheid, in een enthousiast team, waarin je meewerkt aan een uitdagende commerciële en inhoudelijke doelstelling;
 • Werken in een historische omgeving, bij een professioneel goed doel;
 • Prettige werksfeer en goede secundaire arbeidsvoorwaarden;
 • Een marktconform salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, tussen € 2.800,- en € 3.300,- bruto op basis van 40 uur;
 • Een aanstelling voor 1 jaar met uitzicht op een contract voor onbepaalde tijd.

Solliciteren
Hendrick de Keyser Monumenten is een inclusieve en diverse organisatie. We zijn nieuwsgierig naar jou en vinden het belangrijk dat ons team een afspiegeling vormt van de Nederlandse bevolking. Kun je niet wachten om te starten? Dan komen we graag met je in contact.

Solliciteren doe je door je motivatiebrief met actueel CV (beide als PDF) maandag 10 oktober 2022 per e-mail te sturen naar vacatures@hendrickdekeyser.nl o.v.v. vacature Accountmanager Evenementen.

De eerste gesprekken met geschikte kandidaten zullen plaatsvinden 17 of 19 oktober 2022.

Voor inhoudelijke vragen over de functie kun je contact opnemen met Maaike Jansen, accountmanager evenementen, via 06-57972069. Voor vragen over de sollicitatieprocedure en ontvangst van sollicitaties kun je contact opnemen met Maureen Jangi, HR adviseur, 0682497273.

Solliciteer!

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Meer informatie over de organisatie: zie onze website.