Fashion for Good: Museum Host Lead

Fashion for Good in Amsterdam zoekt een Museum Host Lead voor 40 uur per week | Vacature voor een Betaalde functie, Fulltime | Sluitingsdatum: 09-08-2022Fashion for Good is een internationale organisatie die verandering teweeg wil brengen en een internationale community te inspireren om samen aan een duurzame mode-industrie te bouwen. We werken rechtstreeks samen met de mode-industrie om te innoveren en te werken aan oplossingen die beter zijn voor mens en planeet, en om gedragsverandering tastbaar en mogelijk te maken via ons duurzame modemuseum.

Bij Fashion for Good zijn we per direct op zoek naar een Museum Host Lead om ons team te versterken.

Museum Host Lead

38 uur per week

Over de functie
Hou je van mode en duurzaamheid? We zijn op zoek naar een Host Lead om ons team te versterken dat werkt aan ’s werelds eerste interactieve museum dat volledig gewijd is aan duurzame mode en innovatie.

Fashion for Good is een museum, een winkel en een evenementenruimte in één, gelegen in het centrum van Amsterdam. De verantwoordelijkheden van deze functie zijn gericht op het leiden van een team van museum hosts en vrijwilligers, het toezicht houden op boekingen en de dagelijkse gang van zaken in het museum en het waarborgen van de beste museum- en winkelervaring in zijn klasse.

Jouw rol
Als Museum Host Lead ben je het gezicht van onze organisatie. Je zorgt ervoor dat het museum soepel draait en bent de verbinding tussen de hosts en andere stakeholders. Je verantwoordelijkheden zijn onder andere:

 • Je houdt toezicht op de dagelijkse gang van zaken in het museum en zorgt ervoor dat alle activiteiten soepel verlopen.
 • Het plannen van groepsrondleidingen, bezoeken en programma’s in de museumagenda, het maken van reserveringen en het verwerken van betalingen.
 • Leiding geven aan de aanwerving, onboarding en training van het team.
 • Het organiseren van de planning en de taken van het team.
 • Verzamelen en implementeren van feedback over het museum van bezoekers, gastheren en andere belanghebbenden.
 • Beheren van de voorraden en optimaliseren van de winkelervaring van de Good Shop.
 • Het bijhouden en rapporteren van dagelijkse museum KPI’s aan de General Manager van het museum.
 • Nauw samenwerken met de teams van het museum, de evenementen en de community om museum activiteiten uit te voeren (opbouw van tentoonstellingen, evenementen en andere boekingen).
 • Het leiden van sommige rondleidingen en educatieve programma’s voor een gevarieerd publiek.

Over jou
Je hebt een passie voor duurzame mode, musea en mensen. Je bent een zeer verantwoordelijk, ondernemend en georganiseerd persoon, in staat om goed samen te werken met anderen en leiding te geven aan een internationaal en dynamisch team.

Je hebt ervaring in retail, museum en/of horeca en beschikt over uitstekende communicatieve en klantgerichte vaardigheden. Ervaring met het leiden van een team is een groot pluspunt.

Je bent:

 • Vloeiend in Engels, Nederlands is een pre.
 • Woonachtig in Amsterdam en beschikbaar om op locatie te werken.
 • Een mensen-mens met oprechte zorg voor anderen.
 • Flexibel en proactief, met een hands-on instelling.
 • Betrouwbaar en houdt ervan om de ruimte om je heen goed georganiseerd te houden.

Solliciteer voor de functie
Wil jij ons team komen versterken als onze nieuwe Museum Host Lead? Dan horen we graag van je! Stuur je motivatie en CV dan voor 9 augustus 2022 via onderstaande sollicitatiebutton naar Fashion for Good.

Solliciteer!

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Meer informatie over de organisatie: zie onze website.