Studio Noodzaak: Projectmedewerker

Studio Noodzaak in Amsterdam zoekt een Projectmedewerker voor 32 tot 36 uur per week | Vacature voor een Betaalde functie, Fulltime, Parttime | Sluitingsdatum: 28-08-2022Al meer dan 20 jaar bedenken, initiëren en produceren wij films, boeken, websites en andere communicatieprojecten over maatschappelijke thema’s. Wij stellen onszelf hoge doelen en werken er samen met alle betrokkenen hard aan om deze te behalen. Onze interesse in de maatschappij wordt weerspiegeld in de diversiteit aan mensen waarmee we werken.

Studio Noodzaak is een klein creatief bedrijf waar kwaliteit maar ook plezier belangrijk is. Binnen ons team zoeken we momenteel een:

Projectmedewerker

32 tot 36 per week

Ben jij sociaal en nieuwsgierig naar wat mensen beweegt? Kun je goed overzicht bewaren en veel dingen tegelijk regelen? Neem je verantwoordelijkheid, toon je initiatief en zorg je dat het georganiseerd is? Verlopen dankzij jouw inzet en organisatietalent projecten gesmeerd? Dan kijken we uit naar jouw sollicitatie.

Werkzaamheden
Je werkzaamheden bestaan uit de inhoudelijke en productionele ondersteuning bij het realiseren van onze maatschappelijke projecten en films. Je doet research voor de verschillende projecten en ondersteunt in de uitvoering. Onze projecten gaan vaak over jongeren of mensen in kwetsbare situaties.

Daarnaast ben je verantwoordelijk voor diverse werkzaamheden op kantoor, met betrekking tot de marketing & communicatie en het voeren van kleine administraties van de projecten en het kantoor. Je maakt deel uit van een klein en gezellig team.

Profiel
Ben jij:

 • sociaal en communicatief sterk en kun je voor een groep staan;
 • goed in organiseren;
 • zelfstandig en nauwkeurig;
 • sterk in de omgang met allerlei mensen;
 • energiek, verantwoordelijk en creatief;
 • geïnteresseerd in marketing, sociale media en public relations;
 • bij voorkeur woonachtig in Amsterdam.

En heb jij:

 • aantoonbare affiniteit met de visie van Studio Noodzaak;
 • rijbewijs B;
 • ervaring met Microsoft Word en Excel;
 • enige ervaring met Mailchimp en vormgevingsprogramma’s (opmaken van nieuwsbrieven en of posters / afbeeldingen voor sociale media);
 • zin om deel uit te maken van ons team.

Wij bieden een marktconform salaris en ruimte om je te ontwikkelen. Je werkt in een dynamische omgeving, met diverse mensen en aan mooie belangrijke projecten.

Heb je interesse en vind je dat je goed bij ons bedrijf past? Mail snel je sollicitatiebrief + CV naar kantoor@studionoodzaak.nl.

Let op: alleen persoonlijke en met aandacht opgestelde sollicitaties worden serieus gelezen en beantwoord.

Reageren tot: uiterlijk 28 augustus 2022.
Sollicitaties: in september 2022.
Start baan: 1 oktober 2022.

Solliciteer!

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Meer informatie over de organisatie: zie onze website.