Vier het Leven: Regiocoördinator Noord-Brabant

Vier het Leven in Huizen zoekt een Regiocoördinator Noord-Brabant voor 26-28 uur per week | Vacature voor een Betaalde functie, Parttime | Sluitingsdatum: 15-07-2022Stichting Vier het Leven organiseert theater-, concert-, film- en museumbezoek met begeleiding voor 65-plussers die dat niet meer zelfstandig kunnen, willen of durven ondernemen. Cultuur inspireert en verbindt en onder het motto ‘Samen Uit, Samen Genieten’ geven we hier met ons team gestalte aan, zodat wij jaarlijks kunnen rekenen op circa 22.000 deelnames.

Dit doen wij met de volgende kernwaarden in ons achterhoofd:

 • Verbinding
 • Gastvrijheid
 • Persoonlijke oprechte aandacht
 • Gelijkwaardigheid

Voor de regio Noord-Brabant zoeken wij per 1 september een nieuwe collega.

Regiocoördinator Noord-Brabant

26-28 uur per week

Het mooiste wat jij gaat doen?
Dat is dat je met jouw werk bijdraagt aan onze missie om ouderen de kans te blijven bieden om het leven te vieren en samen met anderen eropuit te gaan.

In de rol van regiocoördinator Noord-Brabant krijg je de kans om deze missie in te vullen door met een team vrijwilligers een mooi en divers aanbod van voorstellingen samen te stellen waarmee je ouderen in de provincie Noord-Brabant met elkaar in verbinding brengt.

Wat ga jij doen?
Als regiocoördinator ben jij verantwoordelijk voor het regioplan van je programmagebieden. Je stuurt een vrijwilligersteam aan en bent daarin de inspirerende leidinggevende. Je werft, mobiliseert en leidt locatiecoördinatoren op. Je selecteert culturele voorstellingen, stelt programma’s samen, organiseert regionale matinees en bent verantwoordelijk voor de deelnemerswerving. Als ondernemer in je regio zoek je kansen bij potentiële lokale en regionale financiers en ben je de netwerker in de culturele- en welzijnswereld. In samenspraak met collega’s van fondsenwerving zorg je voor de lokale en regionale fondsenwerving. Je bent de ambassadeur van Vier het Leven in jouw regio en draagt bij aan het vergroten van de naamsbekendheid van Vier het Leven waarvoor je een regionaal communicatieplan opstelt.

Je maakt onderdeel uit van een landelijk team van regiocoördinatoren en rapporteert aan de manager culturele activiteiten.

Over jou
Je bent flexibel in je tijd en je vindt het leuk op meerdere terreinen tegelijk te schakelen. Om jouw rol succesvol te kunnen uitvoeren, heb jij affiniteit met ouderen, met vrijwilligers, en met het werkveld zorg & welzijn en kunst & cultuur. Jij bent als regiocoördinator in staat om onze kernwaarden en missie overtuigend en sterk over te dragen.

En daarbij:

 • Ruime ervaring (minimaal drie jaar) in een soortgelijke functie met hbo werk- en denkniveau;
 • Ervaring met vrijwilligersmanagement en het aansturen van een vrijwilligersteam;
 • Uitstekende relationele vaardigheden;
 • Ben je samenwerkingsgericht en een teamspeler;
 • Werk je zelf-startend, kan strategisch en creatief denken en voelt je verantwoordelijk voor het behalen van het jaarplan;
 • Ben je een resultaatgerichte, proactieve ondernemer en prettige collega;
 • Heb je uitstekende communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk;
 • Weet je de juiste prioriteiten te stellen en werkt gestructureerd;
 • Je werkt vanuit huis, hebt een rijbewijs en de beschikking over een auto;
 • Je bent woonachtig in de provincie Noord-Brabant.

Wat bieden wij jou?

 • Culturele inspiratie
 • Heel veel plezier, afwisseling, uitdaging en voldoening!
 • Een enthousiast team met passie voor het mooie werk
 • Ruimte voor eigen initiatief, inbreng en om zelf je tijd in te delen
 • Bijwonen van culturele evenementen in jouw regio
 • Een marktconform-salaris circa € 3.508 – € 3.703 bruto bij een 36-urige werkweek
 • Een maandelijkse telefoonvergoeding
 • Een laptop met Office 365, Teams, Windows 10
 • Teamvergaderingen op kantoor in Huizen of online via Teams.

Kom je bij ons team?
Hebben we je interesse gewekt voor deze functie? Stuur dan uiterlijk vrijdag 15 juli 2022 je cv met een korte motivatie naar Anne van Kleef, projectcoördinator per mail: vacature@4hetleven.nl.

Voor vragen over deze functie kun je contact opnemen met: Manon Stokvis, regiocoördinator in Zeeland en West-Brabant, tel. 06 150 678 46 op dinsdag tot en met vrijdag en Leo van Heereveld, manager culturele activiteiten tel. 06 432 544 28 op maandag tot en met woensdag, of kijk op www.4hetleven.nl.

De eerste gespreksronde zal zijn op dinsdag 26 juli en donderdag 28 juli 2022 in Huizen en de tweede gespreksronde op 2 augustus 2022 (eventueel online).

Solliciteer!

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Meer informatie over de organisatie: zie onze website.