Het Talenten Theater: Zangdocent

Het Talenten Theater in Hoorn zoekt een Zangdocent voor een nader overeen te komen aantal uur | Vacature voor een Betaalde functie, Freelance/ZZP | Sluitingsdatum: geenBinnen onze theaterschool werken we met verschillende dans-, zang- en spelstijlen, maar ook aan levenslessen. We helpen kinderen en jongeren hun passies en talenten te ontdekken en samen producties te maken.

Onze leerlingen hebben de leeftijd van 5 tot 21 jaar en zijn ingedeeld in leeftijds-, maar ook niveaugroepen. Je werkt samen met het docententeam aan basis- en gevorderden technieken, maar maakt ook samen, met de leerlingen eigen bedachte presentaties en producties. We zoeken docenten voor de langere termijn, omdat onze theaterschool (na covid) weer groeiende is.

Het Talenten Theater is per september op zoek naar een

Zangdocent

nader overeen te komen aantal uur

Jij bent:

 • In opleiding voor of afgestudeerd als zangdocent (afgestudeerd is een pre)
 • Hebt mbo of hbo denk- en werkniveau
 • Bent enthousiast en energiek
 • Bent didactisch en pedagogisch onderlegd (ofwel je weet hoe je met kinderen/jongeren om moet gaan en hebt inlevingsvermogen)
 • Bent een teamspeler
 • Komt zelf met ideeën binnen het team en houdt van brainstormen en sparren met elkaar.

Wij bieden:

 • Een creatieve werkomgeving
 • Een enthousiast team met passie voor hun werk
 • Een open en collegiale sfeer
 • Mogelijkheid tot urenuitbreiding (op meerdere lesdagen of middels workshops, masterclasses)
 • Een overeenkomst van opdracht (zzp); het liefst voor lange(re) termijn
 • Markt-, leeftijds-, ervaringsconform uurtarief

Het Talenten Theater beidt ook een plek om ervaring als docent op te kunnen doen, waarin je wordt begeleid en gecoacht. In dit geval is de wil om te leren belangrijk en verwachten we een actieve en betrokken inzet hierbij.

Voor meer informatie kun je mailen of bellen met onze schoolcoördinator Sanna Lynn Schimmelpennink op het nummer: 06 485 141 49 of het e-mailadres: info@talententheater.nl.

Bij interesse kunt u uw cv en motivatiebrief mailen naar: info@talententheater.nl.

Solliciteer!

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Meer informatie over de organisatie: zie onze website.