Flint theater, evenementen en congressen: Medewerker Marketing & Relatiebeheer

Flint theater, evenementen en congressen in Amersfoort zoekt een Medewerker Marketing & Relatiebeheer voor 32-36 uur per week | Vacature voor een Betaalde functie, Fulltime, Parttime | Sluitingsdatum: geenTheatervoorstellingen, congressen, evenementen, concerten, feesten… Flint theater, evenementen en congressen N.V trekt jaarlijks zo’n 150.000 bezoekers. Een divers publiek dat ons bezoekt voor een divers programma. Van cabaretvoorstellingen tot musicals, theater en dansvoorstellingen. En ook voor concerten, dancefeesten en congressen ben je bij ons aan het juiste adres. Met onder andere onze stijlvolle Rabobank Theaterzaal en onze multifunctionele AFASzaal bieden wij voor elk wat wils.

Omdat we zo’n breed publiek bedienen, willen we graag dat iedere bezoeker zich thuis voelt. Daarom trainen we onze medewerkers op gastvrijheid. Ook zien we graag dat onze medewerkers zich thuis voelen. We zijn dan ook een platte organisatie met een open en informele cultuur. Als je plezier hebt in je werk, straal je dat uit naar je omgeving. Daarom vinden we het belangrijk dat onze mensen zich op hun plek voelen.

Ter uitbreiding van het team zijn wij voor ons nieuwe theaterseizoen op zoek naar een:

Medewerker Marketing & Relatiebeheer

32-36 uur per week

Wat je gaat doen
Jij zet Flint optimaal in de schijnwerpers. Dit doe je in een bevlogen team met enthousiaste collega’s die net als jij van aanpakken houden en een hart voor theater én voor evenementen hebben. Als Medewerker Marketing & Relatiebeheer:

Relatiebeheer

 • Onderhoud je contacten met onze dragers/ sponsoren (ruim 80)
 • Stel je samen met onze directeur plannen op voor het vergroten van ons dragers netwerk
 • Ben je verantwoordelijk voor het opstellen en uitvoeren van het Vriendenplan van Flint (circa 1000 vaste vrienden)
 • Heb je nauw contact met al onze samenwerkingspartners in de regio
 • Bezoek je relevante netwerk evenementen in de regio

Marketing

 • Ben je verantwoordelijk voor een gedeelte van onze voorstellingspromotie
 • Bedenk en ontwikkel je samen met jouw collega’s promotiecampagnes, zowel online als offline en voert deze uit
 • Creëer je content in tekst, beeld en video voor onze website, social media, nieuwsbrieven, service mails, brochures en andere uitingen
 • Ontwikkel en beheer je onze website en houd je onze socials bij
 • Bereik jij de doelgroep online met behulp van jouw kennis van Google Analytics en SEO

Jouw team
Je versterkt onze afdeling Marketing & Publiciteit die met jou bestaat uit een team van 5 toegewijde sociale collega’s. Verder werk je uiteraard nauw samen met alle overige disciplines binnen onze organisatie, zoals met onze afdeling Programmering & Productie maar ook met ons Bespreekbureau.

Wat wij jou bieden
Deze gave afwisselende baan 36 uur per week als Medewerker Marketing & Relatiebeheer. En dat bij een bruisende organisatie met een voorname congresfunctie en een breed aanbod aan podiumkunsten. Natuurlijk willen we jouw kwaliteiten goed belonen. Wij bieden jou op basis van 36 uur per week (fulltime):

 • Een bruto maandsalaris conform schaal 6 van de cao Nederlandse Podia tussen € 2.342,43 en € 3.288,82 per maand – dit is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring
 • Pensioenregeling via het ABP
 • Tegemoetkoming in de reiskosten als je buiten Amersfoort woont
 • 25 vakantiedagen
 • Een telefoon en laptop via Flint
 • Korting op het bezoek van voorstellingen en diners
 • Mogelijkheid om maximaal 50% thuis te werken

Wie wij zoeken
Betrokken, sociaal en een sterke netwerker. Dat zoeken we in jou als onze nieuwe Medewerker Marketing & Relatiebeheer. Ook ben je communicatief sterk, ondernemend en creatief. Je vindt het leuk dat geen een dag hetzelfde is. Daarnaast heb je al enige ervaring in marketing en natuurlijk draag jij de podiumkunsten een warm hart toe. Jij krijgt van ons de hoofdrol als Medewerker Marketing en Relatiebeheer als jij ook:

 • Hbo werk- en denkniveau hebt, bij voorkeur op het gebied van marketing of communicatie
 • Minimaal 2 jaar relevante en aantoonbare werkervaring hebt in marketing en/of relatiebeheer
 • Ervaring hebt met CRM, social media en contentmarketing
 • De Nederlandse taal uitstekend beheerst, je bent communicatief sterk, zowel in woord als geschrift

Solliciteren
Gaat jouw theaterhart sneller kloppen? Aarzel niet langer en solliciteer! Wij hebben geen einddatum voor deze vacature, wij nodigen geschikte kandidaten graag direct uit voor een kennismakingsgesprek. Dus aarzel niet om te reageren, wanneer wij een geschikte kandidaat hebben gevonden sluiten wij de vacature.

Stuur je cv en motivatie naar sollicitatie@flint.nl ter attentie van Mascha Bos, P&O. Heb je vragen over deze vacature? Stel die dan ook via bovenstaand e-mailadres of via 033 – 4 229 200.

Flint onderschrijft de Code Diversiteit & Inclusie en wil nadrukkelijk een diverse en inclusieve organisatie zijn. Een organisatie die ruimte biedt aan iedereen en die de kracht van de diversiteit van haar medewerkers gebruikt om betere resultaten te halen. We streven ernaar dat het personeelsbestand een afspiegeling is van de beroepsbevolking van Amersfoort met al haar aanwezige verschillen.

Solliciteer!

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Meer informatie over de organisatie: zie onze website.