Sociëteit de Kring ClubUP: Club Manager

Sociëteit de Kring ClubUP in Amsterdam Centrum zoekt een Club Manager voor gemiddeld 25 uur per week | Vacature voor een Betaalde functie, Parttime | Sluitingsdatum: 13-06-2022ClubUP is al 13 jaar een begrip in het Amsterdamse nachtleven. ClubUP organiseert zelf en in samenwerking met externe organisaties legendarische nachten. In de ClubUP voelt de nacht altijd jonger dan hij in werkelijkheid is. Als onderdeel van Sociëteit De Kring is ClubUP een unieke plek in het Amsterdamse cultuur netwerk waar ook Jazz, debat en andere activiteiten worden georganiseerd.

Club Up is per direct op zoek naar een

Club Manager

gemiddeld 25 uur per week

Ben jij dat nachtdier die een verschil wil maken in de nacht? En wil jij graag aan de slag binnen een unieke organisatie, waar geen dag hetzelfde is en er altijd ruimte is voor verbetering?

De ClubUP zoekt een V|M|X voor het zelfstandig runnen van de clubnachten, het aansturen van het personeel en (mede) werven van het clubpersoneel.

Je voornaamste werkzaamheden

 • Zelfstandig draaien van de clubnachten voornamelijk op vrijdag- en zaterdagnacht.
 • Verantwoordelijk voor goed efficiënt draaiende barren.
 • Leidinggeven aan clubpersoneel en beveiliging.
 • Regelmatig overleg met club programmeur.
 • Contact onderhouden met externe organisaties.
 • Ondersteunen van operationeel manager / bedrijfsleider met werven van personeel en roosteren.
 • Het doen van voorstellen ten behoeve van de verbetering van het werkproces et cetera.
 • Overige uit de functie voortvloeiende werkzaamheden.

Wat voor type ben jij

 • Je bent een stevige en prettige persoonlijkheid die de nacht kent en graag in de nacht werkt.
 • Je hebt ervaring met leidinggeven.
 • De nachthoreca heeft bij voorkeur geen geheimen voor jou.
 • Je bent sociaal en een alert type, niets ontgaat je op een avond.
 • Je laat je niet snel uit het veld slaan, hebt een dienstverlenende instelling en vindt het leuk om veel verschillende soorten taken uit te voeren.
 • Je hebt hbo werk- en denkniveau.
 • Werkervaring is in de nacht horeca is fijn, maar we staan open voor mensen uit een andere branche.

Wat voor type zijn wij
Ons kleine team bestaat uit hardwerkende mensen die het onze gasten van Club Up en onze leden van De Kring graag naar de zin maken onze leden graag naar de zin maken. We zoeken een collega die voor ongeveer 25 uur per week komt helpen om van De ClubUp een goed geoliede machine te maken zonder de creatieve chaos en gezelligheid die bij een creatieve Club hoort te verliezen.

Wat bieden we
De Club Up & De Kring is een inspirerende omgeving om in te werken, waar vele interessante mensen komen. Een werkplek midden in hartje Amsterdam die goed bereikbaar is met het openbaar vervoer. Als medewerker krijg je bovendien gratis toegang tot de programma’s van De Kring en de ClubUp.

Onze arbeidsvoorwaarden zijn conform de Horeca CAO in de Functiecategorie B5.1. De aanstelling is voor gemiddeld 25 uur per week. Meer uren zijn bespreekbaar. De aanstelling geldt in eerste instantie voor de periode van een jaar, met de mogelijkheid tot een vast dienstverband.

Reageren?
Direct solliciteren? Stuur je motivatiebrief en CV uiterlijk 13 juni 2022 naar sies@kring.nl ter attentie van Sies Joosten operationeel manager onder vermelding van ‘Vacature Club Manager’.

Voor vragen over de functie kun je contact opnemen met Sies Joosten: 020-623 69 85 of sies@kring.nl.

Solliciteer!

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Meer informatie over de organisatie: zie onze website.