BSO in de Wolken: Creatieve Pedagogisch Medewerker

BSO in de Wolken in Utrecht zoekt een Creatieve Pedagogisch Medewerker voor circa 16 uur per week | Vacature voor een Betaalde functie, Parttime | Sluitingsdatum: 01-06-2022BSO in de Wolken biedt kleinschalige buitenschoolse opvang, waarbij kinderen worden opgevangen in een monumentaal pand, een wagenschuur naast Boerderij de Hoef in de nieuwe wijk Leidsche Rijn. Wij geloven dat kinderen krachtig, nieuwsgierig en creatief zijn en willen hen een omgeving en programma bieden waarin zij worden geprikkeld en geïnspireerd om hun eigen identiteit, nieuwsgierigheid, creativiteit en sociale vaardigheden verder te ontdekken en ontwikkelen.

Ons team bestaat grotendeels uit docenten met een opleiding in de expressieve hoek: beeldende vorming. dans, theater. In onze Wagenschuur hebben we diverse ruimtes die uitnodigen tot spel en creatieve ontwikkeling: een theaterzaal, atelier en een eigen tuin, die uitnodigt tot rennen, scheppen, hutten bouwen!

BSO in de Wolken baseert zich op de pedagogische visie van Reggio Emilia. Deze pedagogiek is gericht op wat er leeft bij het kind. Hierop is ons creatieve programma en ons pedagogisch handelen gestoeld.

Momenteel zijn wij vanaf juni 2022 op zoek naar een

Creatieve Pedagogisch Medewerker

circa 16 uur per week

Kom jij ons team versterken?
Invalkracht per direct, met uitzicht op vaste uren (tussen de 8-16 uur vanaf september 2022).

Wil je een werkplek waar je…

 • …werkt in een gezellig, creatief team;
 • …kinderen mag opvangen in een huiselijke sfeer;
 • …je creativiteit kunt inzetten in je werk;
 • …zelfstandig en vindingrijk kunt zijn?

Heb jij…

 • …het talent je snel een nieuwe omgeving eigen te maken;
 • …een passend diploma waarmee je bij ons kunt komen werken? (check hier: www.kinderopvang-werkt.nl) – ook met een vakopleiding docent theater/beeldend ben je dus bij ons welkom!
 • …ervaring met het werken met kinderen, in de buitenschoolse opvang en/of in het basisonderwijs;
 • …affiniteit met de pedagogiek van Reggio Emilia?

Ben jij…

 • …een aanpakker?
 • …iemand die eigenheid toevoegt?
 • …een echte samenwerker?

Wij zijn benieuwd naar je! Ook als je niet helemaal aan de bovenstaande omschrijving voldoet en toch denkt dat je bij ons op je plek bent, nodigen we je van harte uit om te reageren.

Stuur je brief en cv naar info@bsoindewolken.nl. We zullen binnen een week reageren op je brief.

Heb je vragen over deze vacature, dan kun je contact opnemen met Lisette van der Maten, 06-204 704 46 (bereikbaar op dinsdag- en vrijdagochtend tussen 11.00-13.00 uur) of via info@bsoindewolken.nl.

Solliciteer!

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Meer informatie over de organisatie: zie onze website.