Theaterschool Koperen Kees: Theaterdocent

Theaterschool Koperen Kees in Naaldwijk zoekt een Theaterdocent voor aantal uur in overleg | Vacature voor een Betaalde functie, Freelance/ZZP | Sluitingsdatum: geenKoperen Kees is een theaterschool die al meer dan vijfentwintig jaar in en rond Westland kinderen, jongeren en mensen met een (verstandelijke) beperking opleidt in het theatervak. Door middel van spellessen, bewegingslessen en zanglessen wordt er gewerkt aan creativiteit, ontplooiing van talent en inleving, maar ook aan zelfvertrouwen, samenwerken, fysieke ontwikkeling, stemvorming en presentatie. Wij werken met zeer gemotiveerde freelancers die met elkaar een sterk team vormen en hun eigenheid en kwaliteit ten volle kunnen benutten.

Koperen Kees is langs diverse lijnen actief in het Westland en omgeving. We bieden korte oriëntatiecursussen aan, voorstellingscursussen en cursussen voor bijzondere doelgroepen. Dit alles in de leeftijd van 2 tot 88 jaar. Naast dit aanbod, zijn we een ambitieuze theaterschool en ontwikkelen we tal van voorstellingen en workshops op maat. Wij geven ook vele theaterlessen op scholen en kinderopvanglocaties in Westland. Dit werk gaat ook in tijden van lockdown gewoon door.

Voor het geven van deze lessen zoeken wij per direct een

Theaterdocent

aantal uur in overleg

Ben jij de creatieve, flexibele en breed inzetbare, afgestudeerde theaterdocent die ons team komt versterken? Bij onze school heerst geen “uurtje-factuurtje-mentaliteit”, ondanks het feit dat we vooral werken met freelancers. We gaan er dan ook vanuit dat met de collega’s waar we mee samenwerken, een overeenkomst wordt afgesloten waar commitment voor langere tijd uit spreekt.

Jij:

  • Hebt een afgeronde hbo-opleiding tot vakdocent
  • Bent enthousiast en betrokken
  • Bent didactisch en pedagogisch sterk
  • Hebt ervaring met lesgeven
  • Bent goed in samenwerken
  • Bent communicatief

Wij bieden:

  • Een aantrekkelijke werkomgeving en een team van enthousiaste medewerkers en docenten met een passie voor theater.
  • Een mooi uurtarief.
  • Een veelzijdige baan, waar jij je creativiteit, ervaring en ambities zou kunnen ontplooien.

Heb je interesse?
Je cv en motivatiebrief kun je sturen aan Michelle Nijenhuis, programmacoördinator van onze theaterschool, door te mailen naar michelle@koperenkees.nl. Zij is te bereiken op 0174-730 756 voor nadere informatie over de mogelijkheden, tarieven, de beschikbare uren en de aard van de te verzorgen lessen.

Solliciteer!

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Meer informatie over de organisatie: zie onze website.