Opmaat Pianoles Haarlem: Docent Piano/Keyboard

Opmaat Pianoles Haarlem in Haarlem zoekt een Docent Piano/Keyboard voor twee of drie dagen per week | Vacature voor een Betaalde functie, Freelance/ZZP | Sluitingsdatum: geenPianoles Opmaat Haarlem is een grote pianolespraktijk met pianolessen in zoveel mogelijk verschillende muziekstijlen van klassieke muziek tot pop, jazz en improvisatie. Wat alle richtingen gelijk hebben, is de liefde voor muziek en het leren van een goede technische, theoretische en muzikale basis.
Ook organiseren we jaarlijks diverse extra activiteiten waaronder een leerlingen concert in een sfeervolle kerk in het centrum van Haarlem, PopWorkshops in kleine groepsformaties en er worden ook cursussen gegeven aan ouders met kleine kinderen. Onze praktijk is gevestigd in Cultuurhuis Klein Heiligpand, midden in het centrum van Haarlem. Wij geven les met ons team van zes docenten.

Vanwege de groei van het aantal leerlingen, zijn wij op zoek naar iemand die ons team komt versterken voor 1-3 dagen per week.

Docent Piano/Keyboard

twee of drie dagen per week

Ben jij:
Een Nederlands sprekende pianostudent(e), of afgestudeerd hoofdvak Piano of toetsen (Klassiek of Jazz / Pop) met een passie voor muziek en lesgeven. En ben je bovendien creatief en vind je het leuk om les te geven aan jonge beginners, of gevorderde leerlingen van alle leeftijden. En lijkt het je ook leuk om mee te denken over nieuwe concepten en je (onder begeleiding) bezig te houden met marketing & communicatie?

Dan zijn wij naar jou op zoek!

Dit bieden wij:

  • Leuke en dynamische werkomgeving met ruimte voor culturele initiatieven;
  • Werken en leren in een team van pianodocenten met ieder zijn of haar eigen inslag in het lesgeven;
  • Twee of drie werkdagen van gemiddeld 14.30 uur tot 20.30 uur;
  • Afwisselend werk met goede begeleiding bij het gebruik en ontwikkelen van lesmethoden en materiaal en je doet ook ervaring op met marketing en communicatie.

Dit is wat wij van jou verwachten:

  • Je geeft pianoles aan beginnende en gevorderde leerlingen met de leeftijd vanaf 6 jaar;
  • Helpt mee bij het ontwikkelen en bedenken van nieuwe concepten;
  • Je doet onder begeleiding marketing- en communicatiewerkzaamheden;
  • Je hebt een actieve rol in aanverwante activiteiten (zoals leerlingenuitvoeringen, groepslessen en cursusmarkten).

Solliciteren:
Lijkt het jou leuk om Opmaat Pianoles te komen versterken?
Stuur dan een mail met cv naar: info@opmaat.nu t.a.v. Anne Marie van Doorn. Vragen of meer informatie: 06-24670483.

Solliciteer!

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Meer informatie over de organisatie: zie onze website.