Vier het Leven: Regiocoördinator Zuid-Holland

Vier het Leven in Zuid-Holland / Regio Gouda zoekt een Regiocoördinator Zuid-Holland voor 24 uur per week | Vacature voor een Betaalde functie, Parttime | Sluitingsdatum: 26-09-2021Stichting Vier het Leven organiseert theater-, concert-, film- en museumbezoek met begeleiding voor ouderen die dat niet meer zelfstandig kunnen, willen of durven ondernemen. Cultuur inspireert en verbindt en onder het motto ‘Samen Uit, Samen
Genieten’ geven we hier met ons team gestalte aan, zodat wij jaarlijks kunnen rekenen op ca. 30.000 deelnames.

Dit doen wij met de volgende kernwaarden in ons achterhoofd:

 • Verbinding
 • Gastvrijheid
 • Persoonlijke oprechte aandacht
 • Gelijkwaardigheid

Voor onze culturele activiteiten in Zuid-Holland zijn wij op zoek naar een

Regiocoördinator Zuid-Holland

24 uur per week

Wat ga jij doen?
Als regiocoördinator ben jij verantwoordelijk voor het regioplan van je programmagebieden, Gouda, Capelle aan den IJssel en Alphen aan den Rijn. Je stuurt een vrijwilligersteam aan en bent daarin de inspirerende leidinggevende. Je werft, mobiliseert en leidt locatiecoördinatoren op. Je selecteert culturele voorstellingen, stelt programma’s samen, organiseert regionale matinees en bent verantwoordelijk voor de deelnemerswerving. Als ondernemer in je regio zoek je kansen bij potentiële lokale en regionale financiers en ben je de netwerker in de culturele- en welzijnswereld. In samenspraak met collega’s van fondsenwerving zorg je voor de lokale en regionale fondsenwerving. Je bent de ambassadeur van Vier het Leven in jouw regio en draagt bij aan het vergroten van de naamsbekendheid van Vier het Leven waarvoor je een regionaal communicatieplan opstelt. Je maakt onderdeel uit van een landelijk team van regiocoördinatoren en rapporteert aan de manager culturele activiteiten.

Over jou:
Om jouw rol succesvol te kunnen uitvoeren, heb jij affiniteit met ouderen, met vrijwilligers en met het werkveld zorg & welzijn en kunst & cultuur. Jij bent als regiocoördinator in staat om onze kernwaarden en missie overtuigend en sterk over te dragen.

En daarbij:

 • Ruime ervaring (minimaal drie jaar) in een soortgelijke functie met hbo werk- en denkniveau;
 • Ervaring met vrijwilligersmanagement en het aansturen van een vrijwilligersteam;
 • Uitstekende relationele vaardigheden;
 • Samenwerkingsgericht en een teamspeler;
 • Je werkt zelf-startend, kan strategisch en creatief denken en voelt je
  verantwoordelijk voor het behalen van het jaarplan;
 • Bent een resultaatgerichte, proactieve ondernemer en prettige collega;
 • Hebt uitstekende communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk;
 • Weet de juiste prioriteiten te stellen en werkt gestructureerd;
 • Je werkt vanuit huis, hebt een rijbewijs en de beschikking over een auto;
 • Je bent woonachtig in de provincie Zuid-Holland (bij voorkeur in de regio Gouda- Capelle aan den IJssel-Alphen aan den Rijn).

Wat bieden wij jou?

 • Culturele inspiratie;
 • Heel veel plezier, afwisseling, uitdaging en voldoening;
 • Een enthousiast team met passie voor het mooie werk;
 • Ruimte voor eigen initiatief en inbreng;
 • Bijwonen van culturele evenementen in jouw regio;
 • Een marktconform-salaris (CAO Sociaal werk, schaal 10);
 • Een maandelijkse telefoonvergoeding;
 • Een laptop met Office 365, Teams, Windows 10;
 • Teamvergaderingen op kantoor in Huizen mits de situatie het weer toelaat om naar kantoor te komen. Tot die tijd via Teams.

Kom je bij ons team?
Hebben we je interesse gewekt met deze functie? Stuur dan uiterlijk 26 september je cv met een korte motivatie naar Anne van Kleef per mail: vacature@4hetleven.nl
Voor vragen over deze functie kun je contact opnemen met: Petra Wooning, regiocoördinator Zuid-Holland (regio Rotterdam) tel. 06-58906333,
bereikbaar op dinsdag, donderdag en vrijdag van 09.00 – 12.00 uur.

Een donatie is altijd van harte welkom.

Solliciteer!

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Meer informatie over de organisatie: zie onze website.