Scholen in de Kunst: Docent Dansconditie

Scholen in de Kunst in Amersfoort zoekt een Docent Dansconditie voor 2 uur per week | Vacature voor een Betaalde functie, Freelance/ZZP, Parttime | Sluitingsdatum: 24-09-2021Scholen in de Kunst is het kunstencentrum voor de regio Amersfoort, met vijf locaties in de gemeenten Amersfoort, Leusden en Soest. Met een kern van kunstprofessionals in vaste dienst, aangevuld met een schil van freelance docenten en medewerkers, vormen wij een solide netwerkorganisatie. Het accent ligt hierbij op cultuuronderwijs, kunsteducatie, talentontwikkeling en (amateur)kunst in de samenleving. De visie van Scholen in de Kunst is om hét platform voor cultuureducatie en participatie in de regio te zijn. Met oog voor continuïteit, kwaliteit en innovatie.

Wij zoeken voor ons team dans per 25 oktober 2021 een

Docent Dansconditie

2 uur per week

Wegens het vertrek van één van onze collega’s zijn wij per 25 oktober 2021 op zoek naar een docent dansconditie.

Wat zoeken we?
We zoeken een docent voor twee lessen dansconditie voor volwassen op maandagavond.

Wie zoeken wij?

  • Dansdocent (bijna) hbo-afgestudeerd voor twee lessen per week maandag.
  • Choreografie-ervaring is een pre met het oog op de eindpresentatie.
  • Je vindt het prettig om samen te werken met de andere docenten binnen het dansteam.
  • Je bent vanuit je visie op dansonderwijs in staat om cursisten stimuleren en te motiveren in hun ontwikkeling.
  • Je bent een enthousiaste en inspirerende persoonlijkheid, zowel voor cursisten als collega’s.
  • Je kunt goed organiseren en je bent initiatiefrijk.

Wat bieden wij?

  • We bieden een prettige werksfeer binnen de afdeling Kunsteducatie, waarbij je in een team werkt binnen je eigen vakgebied.
  • Arbeidsvoorwaarden conform de cao Kunsteducatie, werken als zelfstandige is ook bespreekbaar.
  • Een baan voor ongeveer 2 lesuren per week, afhankelijk van het aantal inschrijvingen per september 2021, met mogelijkheid tot uitbreiding.
  • Een fijne omgeving (Eemhuis) om in te werken met mooie lokalen en professionele voorzieningen.

Overige informatie 
Voor meer informatie over de vacature kun je contact opnemen met Sara Lisa Verbrugge (teamvoorzitter Dans) saralisaverbrugge@scholenindekunst.nl of Annette van der Ham (manager P&O) hr@scholenindekunst.nl.

We verwachten bij je sollicitatie een cv en een motivatie (dit mag een brief, maar ook een filmpje zijn). Je kunt je sollicitatie tot en met vrijdag 24 september 2021insturen naar: hr@scholenindekunst.nl.

De eerste gespreksronde vindt plaats in week 39 (27 september tot en met 1 oktober 2021). Mogelijk vindt (een deel) van de procedure online plaats.

Ervaring en kennis passend bij de functie is bepalend voor de selectieprocedure. We onderschrijven de Code Diversiteit & Inclusie en streven naar een diverse samenstelling van ons team. Woonachtig in de regio Utrecht/Amersfoort is een pre.

Solliciteer!

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Meer informatie over de organisatie: zie onze website.