TANK: Host

TANK in Amsterdam zoekt een Host voor 32 uur per week | Vacature voor een Betaalde functie, Parttime | Sluitingsdatum: geenTANK is een internationaal interieur ontwerpbureau met onderscheidende klanten in o.a. horeca, projectontwikkeling en health & beauty. Ons team bestaat uit 18 enthousiaste medewerkers. TANK is gevestigd in ‘The TANK Station’, een adembenemende studio met uitzicht over het Rembrandtplein. Lijkt het jou leuk om ons team te komen versterken lees dan snel verder wat we zoal nodig hebben.

TANK is op zoek naar een positieve, hands-on

Host

32 uur per week

Ben je een geboren regeltante of -neef, nauwkeurig, heb je een hospitality mind-set en kan je snel schakelen? Dan ben jij misschien wel de Host die wij zoeken!

Functieomschrijving
In deze uitdagende en veelzijdige functie vervul je zowel de rol van (lightweight) officemanager voor TANK, als locatiemanager voor The TANK Station.

Werkzaamheden

 • De studio is jouw winkel! Je zorgt ervoor dat die te allen tijde schoon is en er representatief uitziet en dat zowel jouw collega’s als onze gasten en onze geliefde planten zich blij en verzorgd voelen;
 • Je host meetings en workshops van externe bedrijven in de boardrooms van The TANK Station, verzorgt de catering en coördineert boekingen met het locatieverhuurbureau;
 • Je stroomlijnt telefoon / post / e-mail / koeriers;
 • Je verzorgt een heerlijke (warme/gezonde) homemade TANK lunch;
 • Je bent verantwoordelijk voor bestellingen als kantoorartikelen, bloemen, Albert Heijn;
 • Je bent het aanspreekpunt voor onze klanten, zorgt dat onze gasten warm ontvangen worden en bent nooit te beroerd om koffie te zetten;
 • Je organiseert en verzorgt de verjaardagscadeautjes voor je TANK collega’s en eventueel klanten en ondersteunt bij het organiseren van bedrijfsuitjes, -workshops en -borrels en bij de creatieve programmering van The TANK Station;
 • Je verricht licht administratieve werkzaamheden;
 • Je voert, afhankelijk van jouw ervaring en talent, overige ondersteunde werkzaamheden uit indien gewenst!

Profiel werknemer

 • Je hebt een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal;
 • Je hebt ervaring op de Mac en beheerst het office-pakket;
 • Je hebt affiniteit met architectuur en vormgeving;
 • Je bent makkelijk in de omgang en laat je niet gek maken;
 • Je bent service-gericht;
 • Je bent positief, nauwkeurig, professioneel, kunt snel schakelen, representatief, vrolijk en behoudt altijd overzicht;
 • Je bent woonachtig in Amsterdam;
 • Je bent op korte termijn beschikbaar.

Vereiste ervaring
Minimaal 2 jaar in een vergelijkbare rol. Sollicitanten met ervaring in zowel horeca/event management en receptie/administratieve rollen hebben een pre. Kun je ook nog eens enorm lekker en gezond koken? Dan heb je een enorme streep voor!

Opleidingsniveau
Minimaal MBO werk- en denkniveau

Wat bieden wij
Wij bieden jou een open, positieve, informele en dynamische werkomgeving met superleuke collega’s, een studio met balkon midden op het Rembrandtplein en een hoge mate van verantwoordelijkheid. Afhankelijk van jouw opleiding en werkervaring bieden wij een marktconform salaris. De werksfeer is informeel, open en ambitieus.

Interesse?
Stuur dan je motivatie, cv en foto naar jobs@tank.nl t.a.v. Sanne Schenk

Solliciteer!

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Meer informatie over de organisatie: zie onze website.