Singer Laren: Online Marketeer

Singer Laren in Laren (NH) zoekt een Online Marketeer voor 24 uur per week | Vacature voor een Betaalde functie, Parttime | Sluitingsdatum: 20-08-2021Met een museum, theater, historische villa van oprichters Anna en William Singer en een door Piet Oudolf ontworpen beeldentuin, is Singer Laren dé plek voor mensen die houden van kunst, theater, natuur en geschiedenis. We maken een mooi en gevarieerd programma met tentoonstellingen en activiteiten voor kunstliefhebbers uit het hele land en voorstellingen voor theaterliefhebbers uit de regio.

Wij zijn voor onze afdeling PR, Marketing & Communicatie op zoek naar een

Online Marketeer

24 uur per week

Met onze mooie en afwisselende programmering hebben we regelmatig aandacht in de landelijke en regionale pers. Daarnaast kopen we buitenreclamecampagnes, advertenties en radiospotjes in. Ook zijn we actief op social media. Dit alles wordt nu gedaan door een heel klein team. Een team dat veel voor elkaar krijgt, maar graag nog meer kansen wil benutten. We zoeken dan ook een online marketeer die ons team komt verstreken.

Dit is het werk
Om de verdere groei te verwezenlijken richt jij je als Online Marketeer op de groei van organisch en betaald verkeer. Belangrijk hierbij zijn dus SEA/SEO. Daarnaast vertaal je de campagnes online door en analyseer je de email marketing resultaten om deze verder te optimaliseren.

 • Je gaat een emailmarketingplan opzetten en je voorziet de nieuwsbrief van resultaatgerichte content
 • Optimaliseren en door ontwikkelen van de AdWords campagnes
 • Creatieve ideeën bedenken en uitvoeren om beter vindbaar te worden
 • De website onderhouden, uitbreiden en de customer journey opzetten
 • Onderhouden van de social mediakanalen, adverteren en relevante content plaatsen.

Dit breng je mee
We zoeken een proactieve, zelfstandige en opgewekte persoonlijkheid met de volgende kwalificaties:

 • Je bent net HBO/WO afgestudeerd in de richting communicatie, marketing of digitale media;
 • Je weet alles van SEO en hoe je de beste posities in de zoekmachine kunt bereiken;
 • Je hebt ervaring met marketing via email en coördineren van social media-activiteiten;
 • Je kan goed overweg met Google Analytics en weet hiermee kansen te zien om de website te verbeteren;
 • De Nederlandse en Engelse taal beheers je zeer goed in zowel woord als geschrift;
 • Je hebt oog voor beeld, interesse in fotografie/video is een pre;
 • Je kunt plannen en overzicht houden;
 • Affiniteit met de culturele sector;
 • Samenwerken met anderen is een tweede natuur voor je.

Onze arbeidsvoorwaarden
Singer Laren biedt een inspirerende werkomgeving met de mogelijkheid om brede werkervaring op te doen. Je functie is afwisselend, waardoor je van alle facetten van marketing en communicatie iets meekrijgt. Je krijgt veel vrijheid om je eigen ideeën uit te proberen. Salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Wij bieden je in eerste instantie een 7 maanden contract.

Wij verzoeken je te solliciteren vóór 20 augustus 2021. Je kunt je sollicitatie met motivatie en curriculum vitae per e-mail naar ons toesturen.

Sollicitanten die eerder gesolliciteerd hebben worden verzocht niet opnieuw te reageren.

Solliciteer!

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Meer informatie over de organisatie: zie onze website.