krft: Office Assistant

Krft in Amsterdam zoekt een Office Assistant voor 24 tot 32 uur per week | Vacature voor een Betaalde functie, Parttime | Sluitingsdatum: 01-09-2021Krft is een internationaal werkend architectenbureau met een bijzonder en breed portfolio: theaters, scholen, co-living, transformatie, onderzoek. We werken aan uiteenlopende projecten in Nederland, Belgiƫ en het Verenigd Koninkrijk. Ons team bestaat uit ca. 12 jonge, getalenteerde ontwerpers en we werken in een inspirerende, creatieve werkomgeving.

Wij zoeken voor ons team per direct een

Office Assistant

24 tot 32 uur per week

Wij zoeken

  • Een energieke, enthousiaste hands-on sfeermaker.
  • Ervaring in creatieve werkomgevingen.
  • Affiniteit met architectuur en design.
  • Ervaring met administratieve en personele werkzaamheden.
  • Digitale behendigheid en kennis van Office.

Je zal het team ondersteunen met dagelijkse operationele zaken, administratie en zorgt voor een prettige sfeer en werkomgeving op de studio.

Enthousiast?
Stuur je motivatie en CV naar jobs@krft.nl.

Solliciteer!

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Meer informatie over de organisatie: zie onze website.