013 Poppodium: Vrijwilligerscoördinator

013 Poppodium in Tilburg zoekt een Vrijwilligerscoördinator voor 32 uur per week | Vacature voor een Betaalde functie, Parttime | Sluitingsdatum: 29-08-2021013 is het grootste poppodium van Nederland. Met shows variërend van 300 tot 3000 bezoekers hebben we een grote diversiteit aan activiteiten – nog los van vlaggenschip festivals als WOO HAH! en Roadburn. Het succes van 013 is gestoeld op een professioneel team dat hecht en hard met elkaar werkt in een informele sfeer. Met een relatief klein vast team verzetten we bergen werk, elke dag weer. Gezamenlijk zorgen we ervoor, dat de artiest, groot of klein, zijn of haar allerbeste show kan geven binnen 013. Tegelijkertijd moet dit event voor ons publiek een fantastische ervaring zijn. Dát is onze drijfveer en hierin proberen we onszelf keer op keer te verbeteren.

013 Poppodium is er voor iedereen. Juist daarom vinden we het belangrijk dat onze organisatie bestaat uit mensen met verschillende achtergronden, voorkeuren, ideeën en overtuigingen. We onderschrijven dan ook de Code Diversiteit & Inclusie en zijn actief bezig met het diverser maken van ons personeelsbestand.

Wij zoeken een

Vrijwilligerscoördinator

32 uur per week

Over de rol
Voor onze bezoekers zijn de 013-ers waarmee zij direct contact hebben het gezicht van de organisatie. Dat zijn bij 013 tijdens concerten en festivals onze vrijwilligers. 013 heeft een lange traditie voor wat betreft het organiseren van vrijwilligerswerk en het inzetten van vrijwillige crew. 013’s vrijwilligers zijn onze ambassadeurs. Ze promoten het programma van 013 mee. Vaak met hart en ziel. Er is ons dus heel veel aan gelegen om onze vrijwilligers aandacht te geven, ze te binden en te boeien en te investeren in hun tevredenheid.

Wat ga je doen?

 • Uiteraard ben je de go-to person voor onze vrijwilligers. Ze weten jou te vinden en andersom zoek je ze op in de avonden en weekenden als ze aan het werk zijn.
 • Jouw frisse blik ziet wat al goed is en waar vernieuwing onze vrijwilligers nog blijer kan maken. Waar zit het next level? In toffere beloningen? Meer aandacht? We horen het graag!
 • Je maakt ons vrijwilligersbestand nog diverser. Onze vrijwilligers zijn nu al van allerlei pluimage, leeftijd en achtergronden. 013 is er voor iedereen, want bij 013 is alles goed.
 • Je zet 013 extern op de kaart als dé organisatie waar je ontzettend tof vrijwilligerswerk kunt doen. Join de 013-club wordt jouw motto!
 • Voor onze planners ben je raadgever en back-up. Samen zorgen jullie ervoor dat de diensten gevuld worden en dat de inroostering en onze planningstool optimaal werkt.

Over jou

 • Je bent een aanpakker die er zin in heeft om het vrijwilligerswerk bij 013 naar een next level te brengen.
 • Out-of-te-box-denken en dat vertalen naar beleid is je op het lijf geschreven.
 • Jouw glas is altijd halfvol en je bent niet bang om een kritische houding aan te nemen.
 • Je kunt contact leggen en omgaan met zeer verschillende (externe) contacten en organisaties en vindt dat superinteressant.
 • Af en toe in de avond- en weekenduren werken om de vrijwilligers on the job te ontmoeten, vind je vanzelfsprekend.
 • Met ervaring (in een HR-functie) heb je een streepje voor!

Wat hebben we te bieden?

 • Een salaris conform functieniveau 6 van de cao Nederlandse Poppodia en -Festivals van minimaal € 2.320 bruto en maximaal € 3.381 bruto voor 38 uur per week.
 • Een arbeidsovereenkomst voor in eerste instantie een jaar met – uiteraard – de intentie tot verlenging als we over en weer goed matchen.
 • Een prima pensioenregeling, reiskostenvergoeding en toegang tot alle activiteiten van 013.
 • Alle ruimte voor initiatief en persoonlijke ontwikkeling en een dag of twee thuis werken vinden wij geen probleem.
 • Onze concerten en festivals kun je bezoeken wanneer je maar wilt!

Solliciteer!

Meer informatie over de organisatie: zie onze website.