De Balie: Technicus

De Balie in Amsterdam zoekt een Technicus voor gemiddeld 32 uur per week | Vacature voor een Betaalde functie, Parttime | Sluitingsdatum: 30-06-2021In het hart van Amsterdam produceert De Balie talkshows en publieksprogramma’s over thema’s die ons allemaal aangaan voor zeer veel verschillende groepen. Met haar programmering vraagt De Balie voortdurend aandacht van publiek, politiek en media voor ontwikkelingen in de samenleving. Maar De Balie is meer: het is een kweekplaats voor nieuwe initiatieven en ideeën, het is een denktank. Het is de plek waar kunstenaars, wetenschappers en journalisten commentaar leveren op maatschappelijke ontwikkelingen en waar politici en beleidsmakers met kunstenaars, denkers, opinieleiders, aanstormende talenten en publiek met elkaar in contact komen.

De Balie heeft drie zalen ter beschikking voor programmering en een filmzaal. Naast de programma’s die we zelf maken worden onze zalen ook verhuurd aan derden. We programmeren bijna dagelijks uiteenlopende programma’s die door onze programmamakers gemaakt worden. De programma’s worden door publiek bezocht én uitgezonden.

Voor onze Techniek afdeling zoeken wij een allround

Technicus

gemiddeld 32 uur per week

De Balie bestaat uit een bevlogen team van circa 70 collega’s. Nu we weer open kunnen zijn we op zoek naar uitbreiding binnen het team. Voor onze afdeling Techniek zoeken we naar een Technicus. De afdeling Techniek bestaat uit een Senior Coördinator Techniek & Facilitaire Dienst en vijf technici. Binnen De Balie is de afdeling Techniek verantwoordelijk voor de uitvoer van alle technische producties van De Balie programma’s, filmvertoningen alsook producties van externe partijen.

De Balie zoekt een allround technicus die naast de voorkomende werkzaamheden in de zalen een groot technisch inzicht heeft om storingen in apparatuur en keten te lokaliseren en op te (laten) lossen, innovaties op technisch vlak voor kan stellen en uit kan (laten) voeren en de apparatuur gaat onderhouden.

De 32 uur per week is nadrukkelijk een jaargemiddelde. Het te werken uren zal per week verschillen en is afhankelijk van de activiteiten.

Wat doe je als Technicus?

 • Je verzorgt de opbouw en bediening van apparatuur en richt de zalen in bij programma’s van De Balie en haar huurders;
 • Tijdens het programma ben je aanspreekpunt met betrekking tot technische aspecten voor de interne (programmamakers) als externe (huurders) gebruikers van de zaal;
 • Je verricht onderhouds-, reparatie-, en vervangingswerkzaamheden aan de (toneel)technische apparatuur;
 • Je werkt veilig met de (toneel)technische installaties en –hulpmiddelen en let op de publieksveiligheid.

Wat breng je mee?

 • Minimaal 5 jaar relevante werkervaring;
 • Minimaal MBO werk- en denkniveau;
 • Enthousiast, collegiaal, oplossingsgericht en stressbestendig;
 • Service-gerichte instelling en goede communicatie skills;
 • Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken;
 • Flexibiliteit in inzet, bereid tot werken op onregelmatige tijden, ook ’s avonds, in de weekeinden en op feestdagen;
 • In het bezit van een rijbewijs;
 • In het bezit van geldig BHV certificaat of bereid deze te halen;
 • Woonachtig in Amsterdam of omgeving;
 • Affiniteit met de activiteiten met De Balie.

Wat bieden wij?

 • Een inspirerende, dynamische en internationale werkplek in het hart van Amsterdam;
 • Een parttime dienstverband (32 uur) ingeschaald volgens de CAO Nederlandse Podia (schaal 5, trede is afhankelijk van leeftijd en ervaring);
 • Een contract voor 7 maanden met de intentie tot verlenging;
 • Een open, professioneel en bevlogen team van collega’s.

Solliciteer
Stuur je motivatiebrief met CV o.v.v. “Vacature allround Technicus” naar vera.lenssen@debalie.nl. Voor inhoudelijke vragen over de functie kun je contact opnemen met Dana Claasen, Senior Coördinator Techniek & Facilitaire Dienst, via 020-5535122.

De sluitdatum van deze vacature is woensdag 30 juni 2021. Sollicitanten krijgen uiterlijk 5 juli bericht en de eerste ronde gesprekken worden ingepland op donderdag 7 juli 2021.

Overige vacatures
We zoeken momenteel 2 nieuwe collega’s voor onze afdeling Techniek. Naast deze vacature voor een allround Technicus zoeken we ook een Livestream Technicus.

Solliciteer!

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Meer informatie over de organisatie: zie onze website.