Crown Fine Art: Art Handler

Crown Fine Art in Amsterdam zoekt Art Handlers voor 40 uur per week | Vacature voor een Betaalde functie, Freelance/ZZP, Fulltime | Sluitingsdatum: 20-08-2021Onze passie is het omgaan met kunst. Deel jij deze passie en lijkt het je een uitdaging om een belangrijke schakel te zijn in onze dienstverlening? Vind je het leuk om praktisch bezig te zijn, en ben jij een technisch aangelegd persoon? Dan ben jij wie we zoeken!

Wij zijn op zoek naar Art Handlers om ons team te versterken!

Art Handler

40 uur per week

Wat ga je doen ?
Als enthousiaste Art Handler (m/v) kom je ons team versterken. In deze dynamische omgeving ben je een belangrijke schakel, waarbij jij het gezicht van onze organisatie bent en in direct contact staat met de klant en collega’s. Je werkt vaak op locatie bij onze museale en commerciële klanten. Bij onze klanten in heel Nederland verrichten we diverse werkzaamheden. Wij verzorgen het uit- en verpakken, verplaatsen en ophangen van kunstobjecten.

Wat ben jij ?
Je hebt een klantgerichte houding, jij zorgt ervoor dat de opdracht bij de klant goed verloopt. Daarbij ga je zelfstandig en proactief te werk. Je kunt uitstekend in teamverband werken, zoekt oplossingen en kan het overzicht bewaren in een hectische omgeving. Daarnaast voldoe je aan de volgende eisen:

  • MBO werk- en denkniveau
  • Affiniteit met kunst en/of logistiek
  • Een oplossingsgerichte, flexibele en collegiale houding
  • Heeft geen problemen met werken op hoogte
  • Een verzorgd uiterlijk
  • In bezit van een rijbewijs B
  • Fulltime beschikbaar (geen 9 tot 5 mentaliteit)
  • Goede beheersing van de Nederlands taal in woord en geschrift (Engels is een pré)

Wij bieden jou
Als Art Handler bij Crown Fine Art krijg je een gevarieerde functie met collega’s die passie hebben voor kunst en logistiek. We bieden je de kans om op dagelijkse basis bezig te zijn met zeldzame en interessante objecten. Je ontvangt een marktconform salaris volgens de CAO Beroepsgoederenvervoer. Daarnaast krijg je de mogelijkheid om je te ontwikkelen in de rol als Art Handler door training en opleiding.

Solliciteer!

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Meer informatie over de organisatie: zie onze website.