Kortmann APS: Art Handlers

Kortmann APS in Hoofddorp zoekt Art Handlers voor 40 uur per week | Vacature voor een Betaalde functie, Fulltime | Sluitingsdatum: 10-04-2020Kortmann Art Packers & Shippers (APS) is een gevestigde naam in de internationale wereld van het kunsttransport. Naast het transporteren van kunst en waardevolle objecten per weg- en luchttransport, verzorgen wij ook interne werkzaamheden bij onder andere musea, bedrijven, galleries en particulieren. Wij bieden zowel tijdelijke als permanente opslagmogelijkheden, kunnen assisteren bij douane werkzaamheden en vervaardigen kisten en andere verpakkingsmaterialen voor kunst. Bij Kortmann APS zijn onze chauffeurs ook Art Handlers (of worden hiertoe opgeleid).

Kortmann (APS) is op zoek naar:

Art Handlers

40 uur per week

Ons bedrijf is een dochterbedrijf van het Duitse Hasenkamp. Zij zijn marktleider in het transporteren en opslaan van waardevolle objecten. Hasenkamp heeft diverse kantoren door Europa, het Midden-Oosten en Azië. Hierdoor opereert Kortmann APS niet alleen lokaal, maar kunnen wij wereldwijd onze services aan klanten aanbieden.

Ons team bestaat uit chauffeurs/art handlers, transportplanners, emballeurs, warehouse medewerkers en projectcoördinatoren.

Wat houdt de functie in?
Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar enthousiaste en ervaren Art Handlers. Als Art Handler houd je je op locatie vooral bezig met in- en uitpakken, in- en de-installeren van kunst en/of waardevolle objecten. Deze werkzaamheden variëren het installeren van kunstwerken zoals; het op- of afhangen van schilderijen, het (de-)installeren van sculpturen, het (de-) monteren van antiek en het in- en uitpakken van objecten. Bij de werkzaamheden horen ook het assisteren bij het laden en lossen van de kunstvrachtwagens.

Voor dit project zul je als Art Handler veelal werkzaam zijn bij verschillende museale depots, verspreid over Midden-Nederland.

Onze services zijn van hoge kwaliteit en wij wensen dat de nieuwe Art Handler ons hierin kan versterken.

De functie omvat

 • Zorgvuldig en netjes in- en uitpakken van waardevolle objecten
 • In- en de-installeren van oude meesters tot moderne kunst, installaties en andere waardevolle objecten
 • Art Handling bij het inrichten van depots
 • Laden en lossen van vrachtwagens

Wij vragen

 • Bij voorkeur heb je praktische ervaring in de kunstsector of verhuizingen met betrekking tot het hanteren en installeren van kunst;
 • Je vindt het leuk wat nieuws te leren;
 • Je bent verantwoordelijk, flexibel, stressbestendig en servicegericht;
 • Je bent geduldig en begrijpt dat de kunst bij onze klanten niet alleen van een bepaalde financiële, maar ook uiterst emotionele aard is;
 • Je bent creatief in het vinden van oplossingen;
 • Je bent communicatief vaardig en representatief;
 • Je beheerst de Nederlandse taal en bij voorkeur ook de Engelse en/of Duitse taal;
 • Je bent in staat tot het overleggen van een Verklaring Omtrent Gedrag (VOG);
 • Het is een pre wanneer je in het bezit bent van een heftruckcertificaat en/of ervaring hebt met interne hijsmaterialen (bijvoorbeeld Portaalkraan);
 • Je bent technisch en kan overweg met gereedschap.

Art Handlers
Bij Kortmann werken wij in een teamverband. Wij helpen elkaar waar nodig en zijn daarom ook op zoek naar een teamplayer. Wij zoeken iemand die in tijden van drukte zijn hand niet omdraait om elkaar een handje te helpen. Je bent technisch, praktisch, efficiënt en respecteert tegelijkertijd ook de wensen van de klant.

Wij bieden

 • Werken in een jong en dynamisch bedrijf;
 • Het betreft een (tijdelijk) fulltime dienstverband;
 • Bij goed functioneren heb je uitzicht op een vast dienstverband;
 • Werkkleding wordt door ons verzorgd;
 • Standplaats is Hoofddorp.

Meer weten en reageren
Wil jij de uitdaging aangaan in de wereld van kunsttransport, meewerken aan het verpakken van kunst, dan ontvangen wij graag jouw cv en motivatie. Je kunt deze mailen aan Jeannet de Jonge, jeannet@kortmann.nl.

Mocht je nog vragen hebben, dan kun je deze ook stellen aan Jeannet de Jonge.

Solliciteer!

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Meer informatie over de organisatie: zie onze website.