EL ELE Dans en Muziekschool: Docent Piano

EL ELE Dans en Muziekschool in Arnhem zoekt een Docent Piano voor minimaal 3,5 uur per week | Vacature voor een Betaalde functie, Parttime | Sluitingsdatum: geenEL ELE Wereld Dans en Muziekschool verzorgt lessen in diverse stijlen. Bij EL ELE komen vele soorten klanken bij elkaar. Door onze veelzijdige aanbod kan ieder leerling zijn/haar eigen kwaliteit ontdekken en ontwikkelen. Bij de lessen wordt rekening gehouden met de wensen, muzikale smaak en mogelijkheden van de leerlingen. Op deze manier zijn onze leerlingen op een leuke en leerzame wijze bezig met dans en muziek.

Docent Piano

minimaal 3,5 uur per week

Wij zijn op zoek naar een enthousiaste pianodocent die ons team wil komen versterken en verder wil meebouwen aan onze pianosectie. De school heeft twee pianodocenten en wegens uitbreiding zijn we op zoek naar een derde pianodocent.

Jouw profiel

  • Je volgt een (bijna afgeronde) opleiding piano of hebt gevolgd aan het conservatorium.
  • Je hebt passie voor het lesgeven en bent gedreven om leerlingen te enthousiasmeren en hun talent te helpen ontplooien.
  • Je staat open voor diversiteit in ruimste zin van het woord.
  • Je hebt goede sociale vaardigheden, bent creatief en vernieuwend.
  • Je bent enthousiast om mee te bouwen aan een gezellige muziekschoolsfeer.
  • Bij voorkeur woonachtig in Arnhem of omgeving.

Het aantal uren dat je per week werkt is op dit moment circa 3,5 uur per week. Uitbreiding is mogelijk.

Heb je interesse en pas jij in ons profiel?
Stuur je motivatie en CV naar info@elele.nl onder vermelding van ‘sollicitatie docent piano’.

Solliciteer!

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Meer informatie over de organisatie: zie onze website.