Van Gogh Museum: Medewerker Facility Desk

Het Van Gogh Museum in Amsterdam zoekt een Medewerker Facility Desk voor 36 uur per week | Vacature voor een Betaalde functie, Fulltime | Sluitingsdatum: 24-07-2019


Het Van Gogh Museum maakt het leven en het werk van Vincent van Gogh en de kunst van zijn tijd toegankelijk en bereikt zoveel mogelijk mensen om hen te verrijken en te inspireren. Alle medewerkers leveren in hun expertise een bijdrage aan deze missie. Samen maken we mooie stappen.

 

De afdeling Facilitair Bedrijf zoekt een:

Medewerker Facility Desk

36 uur per week

Als Medewerker Facility Desk verleen je excellente service op het centrale meldpunt van de afdeling Facilitair Bedrijf. De afdeling levert ondersteuning ten behoeve van allerlei activiteiten in het museum en (kantoor)huisvesting en dat doen we zo duurzaam mogelijk.

In deze functie ben jij hét aanspreekpunt en sta je de klant te woord met raad en daad. Het draait hierbij om oplossingsgericht werken en snel schakelen. Je bent verantwoordelijk voor een correcte afhandeling van facilitaire KWIS meldingen en vraagt goed door om zo tot de kern van een issue te komen. Samen met de senior werk je nauw samen met de adviseurs van het Facilitair Bedrijf en met collega’s van de afdelingen ICT, Beveiliging, Collectiebeheer, Winkels en Bezoekersservice. Bij uitzondering kan het voorkomen dat de werkzaamheden in de avond en/of het weekend plaatsvinden.

Wat ga je doen?
Je komt te werken in een dynamische werkomgeving waar klantgerichtheid essentieel is. Jouw belangrijkste taken en verantwoordelijkheden zijn:

 • Bewaken, behandelen en evalueren afhandeling facilitaire KWIS-meldingen.
 • Signaleren en lokaliseren van eerstelijns storingsbehoeften.
 • Signaleren van potentiele risico’s en overtredingen in en om de gebouwen en toezien op veilige werkomstandigheden.
 • Meedenken over en meewerken aan verbetering van de werkwijze, facilitaire processen of contractafspraken.
 • Beheren van de activiteiten- en werkzaamhedenagenda van het museum en hier de planning en afstemming voor verzorgen.
 • Overleggen voeren met zowel interne als externe klanten.
 • Zelfstandig onderhouden van contacten met externe dienstverleners over de uitvoering van het werk, de kwaliteit en veiligheid.
 • Uitvoeren functioneel beheer van het FMIS.
 • Opstellen management rapportages.
 • Actueel houden van de Producten- en Dienstencatalogus.
 • Beheren van de intranetpagina van Facilitair Bedrijf.

Wie ben jij?
Wij zoeken een enthousiaste collega met een facilitair zintuig, die het volgende meebrengt:

 • MBO werk- en denkniveau.
 • Open houding en zoekt altijd naar oplossingen.
 • Organiserend vermogen (binnen het facilitaire werkveld), klantgerichtheid en stressbestendigheid.
 • Ervaring met een FMIS.
 • Kennis en ervaring met projectmatig werken.
 • Beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift.
 • Communicatieve vaardigheden; zoekt actief de samenwerking op met andere mensen en afdelingen.
 • Servicegerichte instelling en hands-on mentaliteit.
 • Zelfstandigheid en teamplayer.
 • Kennis van te beheren administratie, systemen en applicaties, zoals Word, Excel. Outlook en FMIS.

Waar kom je terecht?
In hartje Amsterdam kom je in een culturele en commerciële werkomgeving terecht waar je alle kansen kunt aangrijpen om het beste uit jezelf en je team te halen. Je staat midden in de facilitaire en museale operatie en hebt genoeg uitdagingen. We investeren in jou, en duurzaamheid, samen krijgen we zaken voor elkaar en jouw eigen inbreng wordt zeer op prijs gesteld. Het betreft een fulltime aanstelling voor in eerste instantie één jaar met als uitgangspunt een vaste aanstelling. Het fulltime salaris (36 uur) bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, minimaal € 2.208,- en maximaal € 2.719,- bruto per maand (schaal 6), exclusief 8% vakantietoelage en 3,15% eindejaarsuitkering. De Museum CAO is van toepassing.

Stap je in?
Heb je deze vacature met enthousiasme gelezen en sluit je graag aan bij ons team? Stuur ons dan een sollicitatiebrief waarin je uitlegt waarom we met jou in ons team Van Gogh nog beter toegankelijk kunnen maken voor een divers publiek. Solliciteren kan via de website: Wij ontvangen je motivatiebrief met cv (als pdf-bestand) graag voor 24 juli 2019. Voor vragen over de inhoud van de functie en de procedure kun je contact opnemen met Roelof van der Kooi, Hoofd Facilitair Bedrijf, telefoon 020-5705955. De eerste gesprekken vinden plaats op 8 en 12 augustus 2019. De tweede gesprekken vinden plaats op 21 en 22 augustus 2019.

Wij zijn een organisatie voor iedereen waar we de grootste variatie aan mensen omarmen. Bij vergelijkbare geschiktheid geven we voorrang aan mensen die onze organisatie nog gevarieerder maken. Zo representeren we vanuit onze interne organisatie ook onze missie om zo toegankelijk en bereikbaar mogelijk te zijn voor zoveel mogelijk mensen.

Solliciteer!

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Meer informatie over de organisatie: zie onze website.