Stichting Ateliers – Community- / Communicatiemedewerker

Vacature | Organisatie: Stichting Ateliers | Functie: Community- / Communicatiemedewerker | Plaats: Tilburg | Omvang: 16 uur per week | Sluitingsdatum: 27/05/2019


Stichting Ateliers Tilburg is een non–profit organisatie met als doelstelling professionele kunstenaars, creatief ondernemers, kunstinstellingen en culturele organisaties ruimte te bieden. Met dat doel voor ogen ontwikkelt, beheert en verhuurt Ateliers Tilburg al sinds 2004 cultureel vastgoed in Tilburg. Dit heeft geleid tot een aanzienlijke groei van het aantal panden en ateliers in de stad. Dat is ook nodig. Tilburg is een Stad van Makers, er moeten dus ook plaatsen zijn waar gemaakt kan worden.

Door panden te verhuren, door het transformeren van bestaande panden en door deel te nemen aan nieuwe gebiedsontwikkelingen zorgen we ervoor dat kunstenaars en creatieven passende en betaalbare werkruimtes kunnen huren in de stad. Inmiddels beheert de stichting 9 locaties in Tilburg en zijn we eigenaar van 2 panden: Carré en NS-16.

We vertalen de ruimtebehoefte van de creatieve sector naar de taal van vastgoedpartijen en beleidsmakers. We zoeken innovatieve oplossingen om binnen de beperkte financiële kaders ruimte te creëren voor de creatieve meerwaarde die de cultuursector levert. Daarnaast adviseren we ook andere partijen over creatieve huisvesting in de stad.
De organisatie bestaat uit een Raad van Toezicht, 3 kantoormedewerkers inclusief directeur, een paar beheerders, werksters en een aantal zzp-ers.

Ateliers Tilburg zoekt een

Community / Communicatiemedewerker

Per 1 juni 2019 voor 16 uur per week

Jouw werkzaamheden:

 • Je beheert en maakt content voor de social media kanalen en de website
 • Je onderhoudt contact met de community en stimuleert uitwisseling en activiteit
 • Je coördineert publieke evenementen en projecten die bijdragen aan de zichtbaarheid van kunstenaars in de stad

Jouw profiel:

 • Je hebt ervaring in communicatiewerkzaamheden en community building
 • Je bent sociaal, zelfstandig en assertief zodat je direct kunt inspelen op wat er speelt
 • Je bent communicatief zeer vaardig en kunt anderen enthousiasmeren voor een project of event
 • Je bent uitvoerend ijzersterk en houdt goed overzicht
 • Je bent bedreven in het gebruik van social media en bijhouden van de website (CMS)
 • Je hebt een vlotte pen die past bij de doelgroep met een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal
 • Je bent een liefhebber of bezoeker van kunst & cultuur
 • Je hebt een HBO werk- en denkniveau
 • Je hebt meer dan 3 jaar werkervaring
 • Jouw ervaring met beeldredactie en/of ontwerpsoftware (is een pré)
 • Je bent woonachtig in Tilburg (is een pré)

Wat wij bieden:
We bieden je een veelzijdige, dynamische functie bij een creatieve organisatie. In ons team vind je een informele en prettige sfeer. Je hebt veel ruimte voor initiatief en eigen inbreng. We bieden je een contract voor 2 dagen per week, in de periode juni t/m december 2019. Met uitzicht op verlenging.

Interesse?
Heb je interesse en lijkt het je leuk om ons team te komen versterken? Stuur dan je motivatie / CV vóór 27 mei 2019 naar martine@atelierstilburg.nl.
Meer informatie over de organisatie: www.atelierstilburg.nl


, , , , , , , , , , , , , ,