Pieterskerk Leiden – Vrijwilligers Pieterskerkcafé

Vrijwilligers-vacature | Organisatie: Pieterskerk Leiden | Functie: Vrijwilligers Pieterskerkcafé | Plaats: Leiden | Omvang: in overleg | Sluitingsdatum: geen


Voor het Pieterskerkcafé zoeken wij vrijwilligers die onze medewerkers ondersteunen. Lijkt het jou leuk om ons team van vrijwilligers te komen versterken, en zo één van de oudste monumenten in Leiden in stand te houden, reageer dan op onze vacature!

Sinds 2014 heeft de middeleeuwse Pieterskerk Leiden haar eigen Pieterskerkcafé. In het café worden bezoekers van het monument ontvangen en voor een klein bedrag een toegangsbewijs kopen. In het nieuwe café bevindt zich ook een ´museumwinkel´. Daarnaast is het café ook perfect voor een lunch of een (h)eerlijk bakje koffie of thee. Voor het Pieterskerkcafé zoeken wij vrijwilligers die onze medewerkers ondersteunen. Lijkt het jou leuk om ons team van vrijwilligers te komen versterken, en zo één van de oudste monumenten in Leiden in stand te houden, reageer dan op onze vacature!

Vaardigheden:

  • Commercieel en gastgericht;
  • Accuraat en werkt nauwkeurig;
  • Goede communicatieve en sociale vaardigheden;
  • Flexibel en servicegericht;
  • Ervaring met computer en internet;
  • Digitaal beschikbaarheid aangeven;
  • Het beheersen van de Nederlandse en Engelse taal – in woord;
  • Pro-actief kennis verwerven van de geschiedenis van de Pieterskerk;
  • Pro-actief bezoeken en informatie vergaren via de website van de Pieterskerk.

Als jij deel wilt uit maken van deze uitgebreide historie, dan vragen wij je contact op te nemen met de heer Wouter Hollenga (vrijwilligerscoördinator). Voor meer informatie kun je mailen of bellen naar vrijwilliger@pieterskerk.com of 071-513 77 64.

www.pieterskerk.com


, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,