Grachtenfestival – Assistent Algemene Productie (stage)

Stage-vacature | Organisatie: Grachtenfestival | Functie: Assistent Algemene Productie (stage) | Plaats: Amsterdam | Omvang: in overleg | Sluitingsdatum: 15/03/2018


Bij het Grachtenfestival begint alles met muziek. Jonge musici van over de hele wereld verrassen je met hun eigen muzikale verhaal. Met heel Amsterdam als prachtig decor. De 21e editie van het Grachtenfestival vindt plaats van 10 tot en met 19 augustus 2018.

Het Grachtenfestival is een kleine organisatie, met als kern vier medewerkers. Naarmate het festival dichterbij komt, groeit het team naar ongeveer veertien medewerkers. In de week voor en tijdens het Grachtenfestival steunt de organisatie ook nog eens op zo’n 70-100 vrijwilligers.

Het Grachtenfestival zoekt een

Assistent Algemene Productie

stage

Wat ga je doen?
Je helpt mee met de uitvoerende productie in aanloop naar én tijdens het aankomende Grachtenfestival. Je zult vooral bezig zijn met het bestellen van materialen, het maken van planningen en draaiboeken, en het contact onderhouden met verschillende partijen. Tijdens het festival ben je medeverantwoordelijk voor het goed reilen en zeilen van het productiekantoor. Verder ondersteun je je collega’s van productie bij voorkomende werkzaamheden. Alle werkzaamheden vinden plaats in overleg met de productieleider.

Wanneer?
Afhankelijk van je stageperiode ben je welkom om ergens tussen 15 april en 1 juni te starten. Het is daarbij belangrijk dat je in ieder geval tot en met het festival ons team komt versterken, en dat je er rondom én tijdens het festival alle dagen bij bent. We begrijpen echter ook dat het leven uit meer bestaat dan stage lopen alleen, dus we zien je graag minimaal 2 dagen per week op kantoor.

Jij bent:

 • een regelaar ten top: organiseren en produceren vind je het leukste wat er is!
 • ontzettend goed in het maken van tabellen, maar je kunt ook goed Nederlands en Engels schrijven en spreken;
 • iemand die graag de handen uit de mouwen steekt, meerdere taken tegelijk kan oppakken zonder het overzicht te verliezen, en goed kan functioneren onder tijdsdruk;
 • een teamplayer, die ook goed zelfstandig kan werken en initiatief durft te tonen;
 • creatief én commercieel tegelijkertijd;
 • geïnteresseerd in festivals, klassieke muziek en jazz;
 • tweede-/derdejaarsstudent aan een HBO-opleiding Music/Media & Entertainment Management, CO IEMES, Event Management – of gelijkwaardig;
 • en/of zoekende naar een werkervaringsplek.

Wij bieden:

 • een dynamische en afwisselende leer- en werkomgeving;
 • ruimte om je talenten verder te ontplooien;
 • een functie waarin je veel ervaring kunt opdoen in de culturele evenementensector;
 • informele werksfeer met korte lijnen;
 • een werkplek in het hart van Amsterdam;
 • faciliteiten om werkzaamheden betreffende je stage te verrichten;
 • een stagevergoeding.

Wil je meer weten?
Voor meer informatie kun je contact opnemen met Ann de Vries, Productieleider, via a.devries@grachtenfestival.nl. Of kijk op www.grachtenfestival.nl/vacatures.

Wil jij ons team komen versterken?
Stuur dan je cv met een korte motivatie (in één pdf) naar bovenstaand e-mailadres.

www.grachtenfestival.nl


, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,